• Informacje na temat:

  liliana komorowska

Artykuły na temat: liliana komorowska
 • Liliana Komorowska szkoli Bachledę! "Wzięłaś od Colina za mało"

  ...ponoć od Farrella wyciągnąć znacznie więcej. Tak przynajmniej twierdzi Lilianna Komorowska (62 l.), która doskonale orientuje się w temacie. "Alicja mogła zawrzeć z Farrellem ugodę, dogadać się bez...

 • Zbigniew Buczkowski zagra w Hollywood?

  Zbigniew Buczkowski i Lilianna Głabczyńska zagrają razem w hollywoodzkiej produkcji? - Propozycję dostałem i przyjąłem - zapewnia Buczkowski. Aktor zaproponował też do obsady swoją koleżankę.

 • "Na dobre i na złe": Liliana Głąbczyńska-Komorowska wróciła na plan serialu

  Wkrótce - po niemal dwuletniej przerwie - w Leśnej Górze pojawi się profesor Wanda Falkowicz. Liliana Głąbczyńska-Komorowska przyleciała zza oceanu, gdzie mieszka od 37 lat, by ponownie wcielić się w byłą żonę Andrzeja (Michał Żebrowski).

 • "Ojcu": O straszliwej zbrodni

  W Montrealu powstaje fabularyzowany dokument oparty na historii zbrodni dokonanej pod koniec lat 30. XX wieku przez NKWD na mieszkańcach Winnicy.

 • Wiki poprosi o pomoc Wandę, byłą żonę Falkowicza. Consalida będzie chciała przebadać szybko lek Falkowicza. W tej sprawie zwróci się do byłej żony profesora i poprosi ją o pomoc. Przekona panią profesor tym, że może się w końcu zemścić na byłym mężu. W tym celu Wiki uda się wraz z Adamem na spotkanie do Wandy.

 • Liliana Głąbczyńska-Komorowska: Rak był abstrakcją

  - "Piękne i bestia" to hołd złożony woli życia. Jest portretem współczesnej kobiety, która przeżywa wzloty i upadki w czasie walki z chorobą - mówi reżyserka filmu, aktorka Liliana Głąbczyńska-Komorowska, którą możemy obecnie oglądać w popularnym serialu "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Dyrektor na wylocie?

  Van Graaf (Redbad Klynstra-Komarnicki) i Falkowicz (Michał Żebrowski) dowiedzą się, że kontrolująca szpital Wanda (Liliana Głąbczyńska-Komorowska) zamierza rekomendować ich przełożonym zwolnienie jednego z nich ze stanowiska dyrektora.

 • Głąbczyńska-Komorowska w "Blondynce"

  Liliana Głąbczyńska-Komorowska, polska aktorka, od wielu lat mieszkająca w Ameryce Północnej, dołączyła do obsady drugiego sezonu serialu TVP1 "Blondynka".

 • "Na dobre i na złe": Na ratunek Leśnej Górze!

  Szpital Kliniczny w Leśnej Górze popadnie w katastrofalne kłopoty finansowe i dlatego zjawi się w nim - z ramienia Akademii Medycznej - Wanda Falkowicz (Liliana Głąbczyńska-Komorowska). A to dopiero początek rewolucji kadrowej!

 • Głąbczyńska-Komorowska: Polka w Kanadzie

  Liliana Głąbczyńska-Komorowska od wielu lat mieszka w USA. Mimo burzliwego życia za granicą, grania u boku hollywoodzkich sław, polskość jest dla niej najważniejsza

Zdjęcia na temat: liliana komorowska
Wideo na temat: liliana komorowska
 • Serce, Serduszko

  "Serce, Serduszko", nowy film Jana Jakuba Kolskiego, to opowieść o wolności, przyjaźni i wierze w marzenia. Maszeńka marzy o karierze primabaleriny. Pewnego dnia ucieka z domu dziecka, a w ślad za nią rusza Kordula, jej ekscentryczna opiekunka i miłośniczka tatuaży. Razem przemierzają całą Polskę od Bieszczad aż do Gdańska, by zdążyć na egzamin do szkoły baletowej. Ścigane listem gończym przez policję, napotykają na swojej drodze mnóstwo dziwnych postaci, które pomagają dziewczynce spełnić...

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

Dyskusje na temat: liliana komorowska