• Informacje na temat:

  lilla

Artykuły na temat: lilla
 • Lilli Luxe była modelką XXL, ale schudła. Jak wygląda obecnie?

  Lilli Luxe (28 l.) została zauważona przez agencję modelek, gdy miała 14 lat. Już wtedy miała nadwagę i wyglądała dojrzalej niż wskazywałaby na to metryka. Przez kilka lat występowała w roli modelki plus size. Jednak 2 lata temu zaczęła odczuwać spadki energii, gorzej się czuła. To wtedy zmieniła dietę i zaczęła więcej ćwiczyć. Teraz nadal nie nosi rozmiaru xs, ale jest szczuplejsza. O dziwo nie spodobało się to części jej fanów. Niektórzy twierdzą, że woleli ja, jak była grubsza... Co...

 • "Tajemnice lasu": Jest zwiastun

  Można już zobaczyć zwiastun musicalu fantasy Roba Marshalla ("Chicago", "Nine - Dziewięć") "Tajemnice lasu", w którym w głównych rolach możemy oglądać m.in. Meryl Streep i Johnny'ego Deppa.

 • "Agenci T.A.R.C.Z.Y.": Z "Galavanta" do T.A.R.C.Z.Y.

  Mallory Jansen, czyli okrutna królowa Madalena z serialu "Galavant", dołączyła do obsady czwartej serii "Agentów T.A.R.C.Z.Y.".

 • "Tajemnice lasu" : Wszystkie baśnie są o pragnieniu

  "Shrek", "Nieustraszeni bracia Grimm", "Królewna Śnieżka i Łowca", "Czarownica" - to tylko kilka przykładów współczesnych filmów, które kompilują lub odświeżają wątki z baśni. "Tajemnice lasu" Roba Marshalla, oparte na musicalu Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, wyróżniają się w tym potopie fantastycznych produkcji. To obraz inteligentny, wnikliwy - i przewrotny.

 • "Agenci T.A.R.C.Z.Y.": Poznaliśmy nowego dyrektora

  Jason O'Mara ("Żona idealna", "Sons of Liberty", "Terra Nova", "Life on Mars") dołączył do obsady czwartego sezony serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y.".

 • "Tajemnice lasu": Baśniowy musical

  Kopciuszek, Wilk, Roszpunka, Czerwony Kapturek i Czarownica to bohaterowie "Tajemnic lasu" Roba Marshalla - ekranizacji broadwayowskiego przedstawienia autorstwa Stephena Sondheima i Jamesa Lapine'a, którzy inspirowali się baśniami braci Grimm.

 • "Chambers": Data premiery i pierwsze zdjęcia z serialu

  W kwietniu Netflix przygotowuje premierę serialu z Umą Thurman ("Pulp Fiction", "Kill Bill") w roli głównej. W końcu poznaliśmy datę premiery serii.

 • Za bardzo wczuł się w rolę?

  Lillo Brancato, znany bardziej jako Matt Bevilacqua z serial u "Rodzina Soprano", może zakończyć swoją karierę w więzieniu.

 • "Chambers": Oficjalny zwiastun serialu! Uma Thurman w głównej roli

  Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun swojej nowej produkcji. Odcinki zadebiutują w kwietniu.

 • Oczyszczony z zarzutów

  Lillo Brancato, znany z serial u "Rodzina Soprano" został oczyszczony z zarzutu zabójstwa drugiego stopnia.

Wideo na temat: lilla
 • Czarodziejka Lili, smok i magiczna księga

  W życiu starej czarownicy Surulundy nagle zaczyna dziać się zbyt wiele. Zły czarodziej Hieronimus wkradł się podstępnie do jej chatki i próbował wykraść Księgę Zaklęć. Całe szczęście, że był tam też jej mały smok Hektor. Poza tym Surulunda musi znaleźć następczynię. Na poszukiwania wysyła Hektora, który wraz z magiczną księgą trafia do domu Lili. Kiedy dziewczynka poznaje zaklęcia, wszystko staje na głowie. Najpierw wyczarowuje stado małp w swoim pokoju, potem zamienia je w kozy, a na koniec...

 • Cosmopolis

  Film pokazywany w konkursie głównym 65. festiwalu w Cannes. Wielki wizjoner kina David Cronenberg ("Crash", "Niebezpieczna metoda", "Nagi lunch") rzedstawia ekranizację kultowej powieści Dona De Lillo, jednego z największych współczesnych pisarzy. Robert Pattinson w roli, która na zawsze odmieni jego wizerunek. Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale... Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche. Emocje są silniejsze, ale...

Dyskusje na temat: lilla