• Informacje na temat:

  limahl dziś

Artykuły na temat: limahl dziś
 • Papa Dance: "Obciachowa" radość

  W poniedziałek, 21 marca, do sklepów trafiła nowa płyta grupy Papa Dance, "1000000 fanek nie mogło się mylić". Zawiera ona premierowe nagrania, a także dodatkowy krążek z nowymi wersjami przebojów z lat 80., kiedy to zespół należał do największych gwiazd rodzimej sceny popowej. O powrocie do aktywnej działalności opowiedział na naszej CZATerii Paweł Stasiak, lider Papa Dance.

 • 25 lat imprez w jednym!

  Już od dzisiaj (17 sierpnia) na rynku dostępna jest czteropłytowa składanka "RMF FM Najlepsza muzyka na imprezę", zawierająca największe taneczne przeboje z ostatnich 25 lat.

 • Pamiętacie new romantic?

  W niedzielę (22 listopada) na jedynym koncercie w Polsce wystąpił Midge Ure, wokalista reaktywowanego właśnie zespołu Ultravox. Z okazji krakowskiego solowego występu artysty, przypominamy 10 najważniejszych utworów z epoki new romantic.

 • Córeczka tatusia, blond wamp i ogrodniczka

  Zaczęła od "Dzieci w Ameryce", potem "Tańczyła w ciemnościach", robiła "Kolejny krok (bliżej ciebie)", a niedawno odkryła, jak wygląda "Prawdziwe życie". Nazywana we Francji "Brigitte Bardot rocka", angielska wokalistka Kim Wilde skończyła właśnie 50 lat.

Wideo na temat: limahl dziś
 • Dziś jestem blondynką

  Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzone studia i usamodzielnić się w nowym hamburskim mieszkaniu. Niestety w zabawie coraz bardziej przeszkadza jej duszący kaszel, stąd po powrocie do rodzinnego Hamburga decyduje się na wizytę w szpitalu. Po dokładnych badaniach okazuje się, że jego przyczyną jest...

 • Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

  Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę

 • 47 roninów

  Film oparty na na legendarnej historii 47 roninów z początku XVIII wieku. Grupa samurajów przez rok planowała zemstę za śmierć swojego pana na urzędniku sądowym. Winni morderstwa, zgodnie z kodeksem busido, popełnili grupowe seppuku. Do dziś uważani są za bohaterów narodowych, symbol walki o sprawiedliwość nawet za cenę życia.