• Informacje na temat:

  limuzyny

Artykuły na temat: limuzyny
 • Socha przesiadła się do limuzyny!

  Giewoncie", towarzyszył przystojny góral, narzeczony aktorki - Sławek Zięba. Samotnie uroki nowej limuzyny coupe odkrywała Marta Powałowska, czyli Basia Stasiak z "Prosto w serce". Zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie w niej zdjęcia nowej limuzyny BMW i gwiazd, które uczestniczyły w jej premierowej prezentacji.

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • Naomi zaatakowała kierowcę limuzyny!

  Naomi Campbell zasłynęła nie tylko oszałamiającą karierą modelki, ale także licznymi atakami agresji na swoich współpracowników. Tym razem ofiarą jej wybuchowego charakteru padł kierowca.

 • Del Shannon: Ostatnie chwile autora "Runaway"

  25 lat temu, 8 lutego 1990 roku strzałem w głowę życie odebrał sobie Del Shannon, amerykański wokalista i kompozytor pamiętany z wielkiego przeboju "Runaway".

 • Śmierć jeździ limuzyną

  Martwy mężczyzna zostaje znaleziony w bagażniku weselnej limuzyny. Detektywi podejrzewają, że sprawcą śmierci może być znajomy pana młodego. Ten jednak...

 • Justin Bieber z zarzutami!

  Justin Bieber znów ma kłopoty z prawem. Czy kanadyjski gwiazdor wyląduje w więzieniu?

 • Na Żywo: Kinga Duda miała być w limuzynie prezydenckiej

  Mało brakowało, by Kinga Duda (20 l.) wsiadła razem z tatą do rządowej limuzyny, którą prezydent jechał, gdy doszło do wypadku. Dziewczyna w ostatnim czasie uczestniczy bowiem w służbowych podróżach rodziców.

 • Robert Pattinson zastąpi Farrella

  Reżyser David Cronenberg wybrał Roberta Pattinsona do głównej roli w "Cosmopolis". Akcja filmu, będącego ekranizacją głośnej książki Dona DeLillo, rozgrywa się głównie na tylnym siedzeniu limuzyny.

 • Śmierć jeździ limuzyną

  Martwy mężczyzna zostaje znaleziony w bagażniku weselnej limuzyny. Detektywi podejrzewają, że sprawcą śmierci może być znajomy pana młodego. Ten jednak...

 • Puff Daddy pozwany przez kierowcę

  Niejaki Wardell Fenderson, kierowca limuzyny, pozwał do sądu Puffa Daddy'ego. Szofer twierdzi, że należy mu się odszkodowanie za straty emocjonalne, których doznał podczas feralnej nocy 27 grudnia 1999 roku, kiedy policja zatrzymała samochód po strzelaninie w klubie New York. Fenderson wycenił uszczerbek, który odniósł wówczas na zdrowiu, na - bagatela! - trzy miliony dolarów. Sprawę rozpatrzy

Zdjęcia na temat: limuzyny
Wideo na temat: limuzyny
 • Cosmopolis

  Film pokazywany w konkursie głównym 65. festiwalu w Cannes. Wielki wizjoner kina David Cronenberg ("Crash", "Niebezpieczna metoda", "Nagi lunch") rzedstawia ekranizację kultowej powieści Dona De Lillo, jednego z największych współczesnych pisarzy. Robert Pattinson w roli, która na zawsze odmieni jego wizerunek. Świat niedalekiej przyszłości. Z pozoru wszystko wygląda podobnie, ale... Życie jest szybsze i bardziej szalone. Fortuny są większe, ale bardziej kruche. Emocje są silniejsze, ale...

Dyskusje na temat: limuzyny