• Informacje na temat:

  lincoln

Artykuły na temat: lincoln
 • Lincoln o drugim sezonie

  ...22 października na kanale Fox wystartował drugi sezon "The Walking Dead". Co powiedział o nim Andrew Lincoln, grający w serialu szeryfa Grimesa?

 • Retrospektywa Waleriana Borowczyka w Nowym Jorku

  W nowojorskim Lincoln Center zorganizowano retrospektywę twórczości plastyka i reżysera Waleriana Borowczyka. Obejmuje ona 13 filmów pełnometrażowych, filmy krótkometrażowe i ekspozycję plakatów artysty. Organizatorzy zaliczają go do "gigantów światowego kina".

 • "Skazany na śmierć": Znamy pierwsze szczegóły!

  Do premiery 5. sezonu "Skazanego na śmierć" jeszcze sporo czasu, ale na szczęście prace na planie serialu idą pełną parą. Dominic Purcell, czyli serialowy Lincoln Burrows, w wywiadzie dla serwisu Deadline zdradził parę szczegółów dotyczących fabuły nowych odcinków.

 • "Dekalog" Kieślowskiego w Nowym Jorku

  Niedziela była ostatnim dniem prezentacji w Lincoln Center na Manhattanie filmów Krzysztofa Kieślowskiego, składających się na dziesięcioodcinkowy "Dekalog". Pokaz będący częścią White Light Festival, poruszył widownię.

 • Poszukiwany (Nie)człowiek

  Daisy, Mack i Coulson ścigają się z czasem by ochronić Lincolna, w miarę jak ekipa Rosalind poluje na Nieczłowieka w ramach swoich poszukiwań ludzi o nadprzyrodzonych...

 • "The Walking Dead": Piąty sezon już w Polsce!

  Już w poniedziałek, 13 października, na kanale FOX zadebiutuje piąty sezon serialu "The Walking Dead". Najnowsza seria pojawi się w Polsce już 18 godzin po premierze w Stanach Zjednoczonych.

 • Facet z zasadami

  Brytyjczyk zadomowił się w Ameryce. Andrew Lincoln uwielbia kowbojskie kapelusze i zabijanie zombie w "The Walking Dead".

 • Serial "Dom grozy" w listopadzie na antenie HBO

  W poniedziałek, 10 listopada w HBO odbędzie się premiera serialu" Dom grozy" (Penny Dreadful), którego twórcą jest nominowany do Oscara John Logan. Bohaterami opowieści osadzonej w najciemniejszych zaułkach wiktoriańskiego Londynu są kultowe postaci światowej literatury grozy.

 • Tweener

  Agenci Kellerman i Hale chcą zastraszyć Lincolna. W tym celu zastawiają pułapkę na jego syna. LJ zostaje niesłusznie oskarżony o podwójne morderstwo. Lincoln...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

Zdjęcia na temat: lincoln
Wideo na temat: lincoln
 • Robert Kirkman i Andrew Lincoln o serialu

  Wywiad z twórcą i głównym bohaterem "The Walking Dead". „The Walking Dead” startuje w USA 30 października. A w Polsce już sześć dni po amerykańskiej premierze! Zobaczymy go 6 listopada o godzinie 22.00 w nowym kanale FOX!

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

 • "Stargate: Origins": Na planie filmowym

  Trwają zdjęcia do najnowszej odsłony serii "Stargate". W serialu zagrają Ellie Gall, Connor Tinner, Salome Azizi, Philip Alexander, Michelle Jubilee Gonzalez, Daniel Rashid, Sarah Navratil, Shvan Aladdin, Tonatiuh Elizarraraz, Derek Chariton, Justin Michael Terry, Lincoln Werner Hoppe. Fabuła ma być osnuta wokół losów młodej Catherine Langford (w "Gwiezdnych wrotach" w tę postać wcieliła się

 • Lincoln

  Ostatnie cztery miesiące życia i prezydentury Abrahama Lincolna to świadectwo jego zaangażowania i pełnej oddania walki z podziałami w narodzie. To ostatnia bitwa, jaką stoczył ten wielki człowiek, mimo ogromnej presji publicznej, trudnych okoliczności i problemów osobistych. "Lincoln" Stevena Spielberga to niezwykły portret jednego z największych liderów Ameryki, który rządził krajem w trudnych czasach niewolnictwa i wojny secesyjnej. Film skupia się na próbie doprowadzenia wojny do końca,...

Dyskusje na temat: lincoln