• Informacje na temat:

  linda fiorentino

Artykuły na temat: linda fiorentino
 • Fiorentino: Pozwana i powódka

  Zaledwie w piątek, 8 czerwca, informowaliśmy o pozwie sądowym, który we wtorek, 5 czerwca, Sharon Stone skierowała do sądu w Los Angeles, występując w nim przeciwko producentom filmu "Nagi instynkt 2". W tym samym dniu do sądu wpłynął również pozew innej aktorki, Lindy Fiorentino ("Faceci w czerni", "Dogma" ), która także oskarża producentów o niedotrzymanie warunków umowy. Jednak tym razem

 • Snipes, Platt i Fiorentino

  Wesley Snipes ("Blade", "Zasady walki"), Linda Fiorentino ("Dogma") i Oliver Platt ("Trzej muszkieterowie") pracują razem na planie filmu "Liberty Stands Still". Autorem scenariusza i reżyserem jest Kari Skogland ("Dzieci kukurydzy 6: Powrót Isaaca"), najpopularniejszy kanadyjski twórca reklamówek.

 • "Dogma" na ekranach polskich kin

  w ludzkiej postaci za karę zostają zesłani na Ziemię. Obraz wywołał falę protestów środowisk katolickich na całym świecie. W rolach głównych grają: Ben Affleck, Matt Damon, Salma Hayek, Linda Fiorentino.

 • Powrót "Facetów w czerni"

  Trwają prace nad rozpoczęciem prac nad kontynuacją "Facetów w czerni", wielkiego hitu Barry'ego Sonnenfelda z 1997 roku, z udziałem Willa Smitha i Tommy Lee Jonesa. Pomimo wcześniejszych spekulacji prasy, że Will Smith nie chce wystąpić w sequelu, aktor zdecydowanie potwierdził, że zarówno on, jak i Tommy Lee Jones oraz reżyser Barry Sonnenfeld, spotkają się na planie "Facetów w czerni 2".

 • "Dogma": Przesłuchania trwają

  Prawie 200 osób, które twierdzą, iż kontrowersyjny film Kevina Smitha "Dogma" obraził ich uczucia religijne, przesłuchała już krakowska prokuratura, prowadząca śledztwo w tej sprawie. Kraków jest kolejnym miastem, m.in. po Lublinie i Białymstoku, w którym "Dogma" trafiła do sądu. Okazuje się jednak, iż film widziało zaledwie mniej niż 10 procent przesłuchanych.

 • Najwięksi filmowi dranie

  Amerykańska edycja miesięcznika "Maxim" dokonała zestawienia najbardziej przekonujących czarnych charakterów w historii kina. Na czele podsumowania znaleźli się sadystyczni mieszkańcy Appallachów z filmu "Uwolnienie" Johna Boormana. Do czołowej dziesiątki weszły jednak tylko postacie zbrodniarzy pojawiające się w filmach produkcji USA.

 • AFI nagradza Johna Dahla

  John Dahl ( "Prześladowca" ) jest tegorocznym laureatem prestiżowej nagrody Amerykańskiego Instytutu Filmowego (AFI - American Film Institute). Wyróżnienie o nazwie Franklin J. Schaffner Alumni Medal przyznawane jest najwybitniejszym absolwentom słynnej placówki. Nagrodę wręczono w tym roku po raz 11. Dahl ukończył konserwatorium w Los Angeles w 1982 roku.