• Informacje na temat:

  linda po czesku

Artykuły na temat: linda po czesku
 • "Aż po uszy": Nowy czeski serial HBO Europe w reżyserii Jana Hřebejka od 2 lipca w HBO

  Aż po uszy to czeski serial produkcji HBO Europe w reżyserii Jana Hřebejka opowiadający o skomplikowanych relacjach między kobietami a mężczyznami. Premierowe odcinki będzie można oglądać od 2 lipca w HBO. Serial w całości jest dostępny w HBO GO.

 • Agnieszka Sitek: Po odejściu ze "Złotopolskich" wybrała teatr

  Przed laty zagrała Weronikę w serialu "Złotopolscy"...

 • Żałuje tych "Ratowników"?

  W rozmowie z Tomaszem Bielenia Bogusław Linda opowiedział o kulisach pracy na planie serialu "Paradoks", o swoim debiucie telewizyjnym i o tym, czy żal mu było rozstawać się z serialem "Ratownicy". Patrzę na kilka ostatnich lat w pana filmografii i wychodzi mi tak: coraz więcej ról w zagranicznych filmach oraz występy w polskich serialach. Jakaś refleksja?   Bogusław Linda: - Zagraniczne...

 • Linda po czesku

  Bogusław Linda wraca do męskiego kina. Aktorowi znudziła się rola u boku Małgorzaty Foremniak w serial u "I kto tu rządzi" i postanowił przyjąć propozycję zagrania w czeskiej produkcji.

 • Walentynki to doskonały pretekst do tego, aby nieco podejrzeć, jak znani okazują sobie czułość. A tej nie szczędzą sobie nawet w miejscach publicznych. Zobaczcie więc, jak całują gwiazdy!

 • Bogusław Linda: Wstydzimy się uczuć

  Podczas krakowskiego 22. Forum Wokół Kina odbył się specjalny pokaz filmu Bogusława Lindy "Jasne, błękitne okna" . Specjalny, bo na seansie zjawił się zarówno reżyser, jak i odtwórczynie głównych ról: Beata Kawka i Joanna Brodzik.

 • Nikt nic nie wie, czeski film...

  Gdy na ulicach Pragi hollywoodzka ekipa filmuje najnowszego Jamesa Bonda, Polacy kręcą western z Bogusławem Lindą. Polska kinematografia stoi w miejscu. W tym czasie czeski przemysł filmowy podbija świat.

 • To co nie udało się Polakom, udało się naszym sąsiadom Czechom. Film "Żelary", w reżyserii Ondrzeja Trojana, otrzymał we wtorek, 27 stycznia, nominację do Oskara w kategorii najlepszy film obcojęzyczny. W kategorii krótkich filmów fabularnych nominację otrzymał z kolei poetycki obraz "Most", w reżyserii Bobby Garabediana i Williama Zabki. To produkcja czesko-amerykańsko-polska, ale nakręcona została w języku czeskim i z udziałem czeskich aktorów.

 • Linda nawiązał współpracę

  Warszawska Szkoła Filmowa (WSF), założona przez reżysera Macieja Ślesickiego i aktora Bogusława Lindę, nawiązała współpracę z cenioną prywatną czeską uczelnią filmową FAMO.

 • Linda w filmie o słynnym mordercy

  "Kajinek" - film oparty na prawdziwej historii jednego z najgroźniejszych współczesnych morderców, w piątek, 20 kwietnia, zadebiutował w polskich kinach. W jednej z głównych ról występuje w nim Bogusław Linda.