• Informacje na temat:

  lindsay ciągle

Artykuły na temat: lindsay ciągle
 • Lindsay Lohan znowu zaczęła pić!

  Wygląda na to, że Lindsay Lohan (27 l.) wraca do alkoholowego nałogu. Na jednej z ostatnich imprez nie odmówiła sobie wódki.

 • Ojciec broni Lindsay Lohan

  Ojciec Lindsay Lohan zatrudnił specjalną ekipę ochroniarzy, którzy mają strzec jego córki.

 • Lindsay Lohan obsypana kokainą?

  Lindsay Lohan paradowała podczas minionego weekendu w Mediolanie w sukience, obsypanej dziwnym białym proszkiem...

 • Lindsay Lohan znów projektuje

  Po klapie kolekcji, którą Lindsay Lohan stworzyła we współpracy z firmą Ungaro, aktorka nie zamierza żegnać się ze światem mody. Tym razem celebrytka zaprojektuje nową linię torebek dla marki Ed Hardy.

 • Lindsay wciąż szczęśliwa z Samanthą

  Aktorka Lindsay Lohan po raz kolejny zdementowała plotki , jakoby miała rozstać się ze swoją partnerką Samanthą Ronson.

 • Skrócili karę Lindsay Lohan

  Kontrowersyjna aktorka - Lindsay Lohan - spędzi w więzieniu "około 14 dni" zamiast trzech miesięcy, na które została skazana za naruszenie postanowień zwolnienia warunkowego związanego z aresztowaniem w 2007 roku za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 • Lindsay Lohan śmiertelnie boi się więzienia

  Matka aktorki Lindsay Lohan , Dina, zdradziła, że gwiazda "śmiertelnie boi się więzienia". Lohan została we wtorek, 6 lipca, skazana na 90 dni pozbawienia wolności.

 • Podejrzana Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan znalazła się w centrum policyjnego śledztwa, dotyczącego kradzieży wartej 45 tysięcy dolarów biżuterii, do którego doszło w Londynie po zakończeniu sesji zdjęciowej magazynu "Elle".

 • Rodzina Lindsay żeruje na jej sławie

  Dina Lohan właśnie podpisała kontrakt z jedną ze stacji telewizyjnych na reality show ze sobą oraz siostrą Lindsay Ali w rolach głównych. Rzadko się zdarza, by matka próbowała zdobyć sławę dzięki nazwisku wyrobionym przez własną córkę.

 • Kolejny wypadek Lindsay Lohan

  Hollywoodzka gwiazdka Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ) cudem uniknęła poważniejszych obrażeń po tym, jak jej range rover wjechał w niedzielę, 19 listopada, w samochód... policji. Do zdarzenia doszło w Londynie.

Wideo na temat: lindsay ciągle
 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

Dyskusje na temat: lindsay ciągle