• Informacje na temat:

  lindsay lohan ciaza

Artykuły na temat: lindsay lohan ciaza
 • Lindsay Lohan ma nową siostrę!

  Otóż ojciec Lindsay Lohan ujawnił podczas wywiadu dla magazynu "OK!", że gdy był jeszcze żonaty z matką Lindsay, ale byli już w separacji, spotykał się z inną kobietą, co w rezultacie zakończyło się(...) potwierdziły, że to istotnie moja córka". Od tej pory Michael Lohan pisał listy do matki dziewczynki, w których można na przykład przeczytać, że jego sekretna córka "zaczyna wyglądać dokładnie jak Lindsay...

 • Lindsay Lohan w ciąży?

  Lindsay Lohan w ciąży? Tylko na potrzeby komedii "Labor Pains". I to też nie do końca.

 • ...aktorki, którzy obawiają się, że znów będzie cierpiała przez Biebera. Lindsay Lohan ma przed światem coraz mniej do ukrycia. Magazyn "In touch" opublikował napisaną przez nią listę jej sławnych...

 • Lindsay Lohan w ciąży

  Znana skandalistka i aktorka Lindsay Lohan wystąpi w roli ciężarnej kobiety w komedii "Labor Pains".

 • Lindsay Lohan zagra żonę Polańskiego?

  Lindsay Lohan otrzymała propozycję zagrania byłej żony Romana Polańskiego - Sharon Tate w planowanym filmie biograficznym o Charlesie Mansonie.

 • Lindsay Lohan ma nową siostrę

  Właściwie, to ciężko nazwać ją nową, gdyż dziewczynka ma już 13 lat, jednak do tej pory nikt nie wiedział o jej istnieniu.

 • Po raz kolejny trafi do więzienia?

  Choć od dawna nie udzieliła żadnego wywiadu, Lindsay Lohan nie schodzi z pierwszych stron gazet. Teraz aktorka postanowiła opowiedzieć o swoim leczeniu odwykowym i zarzucanej jej kradzieży biżuterii, przez którą może ponownie wylądować za kratkami.

 • Plotkarski przegląd roku

  Nicole Kidman w ciąży! David Duchovny uzależniony od seksu! Helen Mirren wciągała kokę! - czym emocjonowaliśmy się w mijającym roku?

 • Najbardziej niegrzeczni

  Kochamy ich, ale to trudna miłość. Są przekorni, wpadają w kłopoty, nie zważają na konwenanse, robią i mówią co chcą. Oto lista najbardziej niepokornych gwiazd.

 • Tobey Maguire został tatą

  Gwiazdor "Spider-Mana" Tobey Maguire (31 l.) razem ze swoją narzeczoną - projektantką biżuterii Jennifer Meyer (29 l.) po raz pierwszy zostali rodzicami. Rzecznik aktora potwierdził, że córka pary przyszła na świat 10 listopada.

Wideo na temat: lindsay lohan ciaza
 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...