• Informacje na temat:

  lindsay lohan piosenkarka

Artykuły na temat: lindsay lohan piosenkarka
 • Britney Spears romansuje z byłym chłopakiem Lindsay Lohan!

  ...w towarzystwie byłego chłopaka Lindsay Lohan, Harry’ego Mortona. Mężczyzna od dawna gustuje w sławnych i bogatych kobietach z Hollywood. Na liście jego podbojów jest także m.in. Demi Moore. Spears(...)Piosenkarka w ciągu ostatnich pięciu lat wciąż miała pod górkę w sprawach sercowych. Kiedy już wydawało jej się, że ułoży sobie szczęśliwie życie, narzeczony zdradził ją z prostytutkami, a jej...

 • Lindsay Lohan zajmowała się zwłokami Whitney Houston?

  Zaskakujące wyznanie kontrowersyjnej aktorki i celebrytki Lindsay Lohan.

 • Lindsay Lohan

  Lohan zaczęła pracować już w wieku trzech lat, występując w spocie reklamowym firmy Ford, a następnie w innych licznych reklamach telewizyjnych. Najpopularniejszą z nich była znana do dziś reklama(...) było oglądać jedynie w produkcjach telewizyjnych. Dzięki roli w tym filmie Lohan zdobyła jednak nagrodę za najlepszą rolę przełomową na ceremonii rozdania nagród ekranowych MTV. Filmy takie jak...

 • Okradli Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ) bardzo się zdziwiła, kiedy podczas powrotu z festiwalu filmowego w Wenecji na lotnisku Heathrow ktoś ukradł jej torbę podróżną.

 • Nick Cannon uprawiał seks z innymi gwiazdami, a z żoną…

  Mąż Mariah Carey (44 l.), Nick Cannon (33 l.), podobnie jak Lindsay Lohan chwali się seksualnymi podbojami.

 • Lindsay Lohan opuszcza odwyk

  Lindsay Lohan ma opuścić klinikę Betty Ford w poniedziałek, 3 stycznia. Po zakończeniu odwyku gwiazdkę czeka niepewna przyszłość zawodowa i kolejne problemy prawne.

 • Lohan i Murphy najgorszymi aktorami

  Na rozdaniu Złotych Malin - nagród przyznawanym najgorszym filmom, bezapelacyjnym "zwycięzcą" został "I know who killed me", w którym Lindsay Lohan (21 l.) zagrała główną rolę. Zdobył aż 8 "wyróżnień" na 11 możliwych!

 • Największa klapa Lindsay Lohan

  "The Canyons" w reżyserii Paula Schradera z główną rolą Lindsay Lohan okazał się największą klapą w filmografii aktorki. W pierwszy weekend na amerykańskich ekranach obraz zarobił ledwie 30 tys. dolarów.

 • Dwie alkoholiczki na wspólnych wakacjach

  Wygląda na to, że przyjaźń brytyjskiej piosenkarki Lilly Allen i amerykańskiej aktorki Lindsay Lohan kwitnie. Gwiazdy podobno planują obecnie wspólne wakacje.

 • Błagania Lindsay Lohan

  Amerykańska aktorka i piosenkarka Lindsay Lohan wystosowała publiczny apel do znanego producenta muzyki hip-hop Pharrella Williamsa, aby zadzwonił do niej po kilku podjętych przez nią nieudanych próbach nawiązania z nim kontaktu.

Wideo na temat: lindsay lohan piosenkarka
 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...

 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...