• Informacje na temat:

  lindsay lohan sesja zdjęciowa

Artykuły na temat: lindsay lohan sesja zdjęciowa
 • Lindsay Lohan ma nową siostrę!

  Otóż ojciec Lindsay Lohan ujawnił podczas wywiadu dla magazynu "OK!", że gdy był jeszcze żonaty z matką Lindsay, ale byli już w separacji, spotykał się z inną kobietą, co w rezultacie zakończyło się(...) potwierdziły, że to istotnie moja córka". Od tej pory Michael Lohan pisał listy do matki dziewczynki, w których można na przykład przeczytać, że jego sekretna córka "zaczyna wyglądać dokładnie jak Lindsay...

 • Prowokacyjna sesja Lohan

  Lindsay Lohan wzięła udział w erotycznej sesji zdjęciowej, nawiązującej do związku Johnny'ego Deppa z Kate Moss. Aktor i modelka byli parą w latach 90.

 • Lindsay gotowa na powrót do pracy

  Lindsay Lohan zamierza wrócić do pracy zaczynając od sesji zdjęciowej w przyszłym tygodniu. Aktorka niedawno przeniosła się z kliniki odwykowej do "domu trzeźwości" o mniejszym rygorze.

 • Podejrzana Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan znalazła się w centrum policyjnego śledztwa, dotyczącego kradzieży wartej 45 tysięcy dolarów biżuterii, do którego doszło w Londynie po zakończeniu sesji zdjęciowej magazynu "Elle".

 • Lohan: Nie spotykam się z kobietą!

  Lindsay Lohan zaprzecza, jakoby była obecnie związana z kobietą. Zapytana przez dziennikarza portalu UsMagazine.com o ostatnie spekulacje na temat jej zażyłości z 36-letnią fotografką Indrani, 23-letnia aktorka odparła: "Nie, nie, nie... Absolutnie się z nią nie umawiam!".

 • Lindsay Lohan wraca do pracy

  Lindsay Lohan zamierza wrócić do pracy, zaczynając od sesji zdjęciowej w tym tygodniu. Aktorka niedawno przeniosła się z kliniki odwykowej do "domu trzeźwości" o mniejszym rygorze.

 • Lindsay Lohan jak Marylin Monroe

  Lindsay Lohan po raz kolejny wzoruje się na Marylin Monroe. W sesji zdjęciowej dla hiszpańskiego "Vogue" młoda aktorka wystylizowana była na niegdysiejszą gwiazdę kina.

 • Lindsay Lohan zagra Liz Taylor?

  Najpierw wcielała się w Marilyn Monroe w odważnej sesji zdjęciowej dla "Playboya". Teraz Lindsay Lohan ma szanse na zagranie postaci Elizabeth Taylor w telewizyjnym filmie biograficznym o gwieździe "Kleopatry".

 • Oskarża Lindsay Lohan o kradzież

  Lindsay Lohan nie wymyśliła sama składu firmowanego jej nazwiskiem samoopalacza w sprayu. Tak przynajmniej twierdzi pewna kobieta, która oskarża aktorkę o kradzież receptury.

 • Lohan: Nie spotykam się z kobietą!

  Lindsay Lohan zaprzecza, jakoby była obecnie związana z kobietą.

Zdjęcia na temat: lindsay lohan sesja zdjęciowa
 • Lindsay Lohan
Wideo na temat: lindsay lohan sesja zdjęciowa
 • Sesje

  Nagrodzony na festiwalu niezależnego kina Sundance komediodramat w reżyserii Ben Lewina ("Georgia"). Zbliżający się do czterdziestki, dotknięty paraliżem niemal całego ciała mężczyzna postanawia poznać smak seksu, a w obawie o swą sprawność opłaca terapeutkę, której specjalnością jest leczenie zahamowań seksualnych w praktyce. W rolach głównych: John Hawkes ("Martha Marcy May Marlene", "Do szpiku kości"), laureatka Oscara Helen Hunt ("Lepiej być nie może"), nominowany do Oscara William H....

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...