• Informacje na temat:

  lindsay sloane

Artykuły na temat: lindsay sloane
 • Lindsay Lohan okradziona

  Do domu Lindsay Lohan w Hollywood Hills w niedzielę ktoś się włamał - poinformowała rzeczniczka aktorki znanej z filmu "Podłe dziewczyny".

 • Okradli Lindsay Lohan

  Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ) bardzo się zdziwiła, kiedy podczas powrotu z festiwalu filmowego w Wenecji na lotnisku Heathrow ktoś ukradł jej torbę podróżną.

 • Trwa śledztwo w sprawie włamania do domu Lohan

  Policja z Los Angeles poszukuje trzech podejrzanych o weekendowe włamanie do domu Lindsay Lohan .

 • Lindsay Lohan wychodzi na prostą

  Lindsay Lohan zakończyła trwający 45 dni program antyalkoholowy i wypisała się z Promises Clinic w Malibu.

 • Lohan wyrzucona z planu?

  Niedawno pojawiły się plotki , jakoby 21-letnia Lindsay Lohan została wyrzucona z obsady filmu o Charlesie Mansonie na prośbę... innych aktorek z planu. Rzecznik Lohan oczywiście wszystkiemu zaprzecza.

 • Lindsay Lohan bez wyrostka

  Lindsay Lohan (21 l., "Zakręcony piątek" ) dochodzi do siebie po zabiegu usunięcia wyrostka robaczkowego - poinformował jej rzecznik.

 • Lindsay Lohan na spotkaniach AA

  Aktorka i piosenkarka Lindsay Lohan (20 l., "Zakręcony piątek" ) potwierdziła spekulacje, jakoby od roku uczęszczała na spotkania Anonimowych Alkoholików. Lohan wyznała w rozmowie dla magazynu "People", że do tej pory nie mówiła o tym publicznie, bo nie powinno to nikogo obchodzić. "Po prostu chodzę na spotkania AA" - powiedziała aktorka.

 • Lindsay Lohan zasłabła na planie

  Młodziutka aktorka Lindsay Lohan ( "Zakręcony piątek" ) trafiła w środę, 26 lipca do szpitala po tym, jak dostała udaru cieplnego na planie swojego najnowszego filmu.

 • Po odwyku na balangę

  Lindsay Lohan (20 l. "Zakręcony piątek" ) nie traciła zbyt wiele czasu po zakończeniu kuracji w ośrodku rehabilitacyjnym, w którym znalazła się aby walczyć z uzależnieniem od alkoholu. Aktorka jeszcze dzień przed opuszczeniem ośrodka przyłapana została na imprezowaniu.

 • Lohan: Jestem niewinna!

  "Jestem niewinna. Nie brałam narkotyków, nie były moje. Zostałam niemal pobita przez matkę swojej asystentki. Proszę o poszanowanie mojej prywatności" - takiego mejla przysłała Lindsay Lohan gospodarzowi programu "Access Hollywood" - Billy'emu Bushowi.

Wideo na temat: lindsay sloane
 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...