• Informacje na temat:

  lindsay urodziny

Artykuły na temat: lindsay urodziny
 • Lindsay Lohan (30 l.) miała małe spięcie ze swoim ukochanym…

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • "M jak miłość": 35. urodziny Weroniki Rosati

  ...wiedzą, że kilka lat temu Weronika Rosati miała zagrać swoją idolkę w biograficznym filmie "Liz & Dick", ale rolę sprzątnęła jej sprzed nosa Lindsay Lohan. Przypomnijmy, że ojca swej córeczki Weronika...

 • Lindsay Lohan szuka sponsora

  Aktorka Lindsay Lohan, której urodziny przypadają 2 lipca, poszukuje chętnych skłonnych zapłacić za imprezę z tej okazji. Aby zachęcić sponsorów, założyła specjalną stronę internetową.

 • Trzeźwe urodziny Lohan

  Lindsay Lohan odpuściła sobie huczne świętowanie osiągnięcia pełnoletności i spędziła 21. urodziny na plaży w Malibu z rodzicami i chłopakiem (?) Calumem Bestem (25 l.) znanym ze swoich wyczynów seksualnych.

 • Wyjątkowo spokojne urodziny

  Lindsay Lohan, świętowała swoje 25. urodziny wyjątkowo spokojnie, choć miała jeszcze jeden powód do radości - zwolnienie z aresztu domowego. Zamiast hucznej imprezy w Las Vegas czy Nowym Jorku, Lohan zjadła jedynie kolację w gronie najbliższych.

 • Lohan odwołuje urodziny!

  Jesteśmy załamani. Lindsay Lohan (20 l.) odwołała imprezę urodzinową, którą miała uczcić jej wkroczenie w dorosłość. A przygotowywaliśmy się już na relację z alkoholowo-narkotykowych wyczynów aktorki i jej nie mniej rozrywkowych przyjaciół.

 • Lindsay Lohan zadebiutuje w teatrze

  Lindsay Lohan zadebiutuje w teatrze. Aktorka pojawi się na West Endzie w sztuce Davida Mameta "Speed-the-Plow".

 • Producent wódki sponsoruje urodziny Lohan

  Zbliżają się urodziny Lindsay Lohan, i to nie byle jakie, bo 21. Impreza musi być więc zorganizowana z naprawdę wielką pompą. Aktorka chyba doszła do wniosku, że nie będzie jej stać na opłacenie wszystkiego...

 • Lindsay Lohan opuszcza Hollywood!

  Lindsay Lohan zamierza wyjechać z pełnego pokus Hollywood i przeprowadzić się do Nowego Jorku. Aktorka w lipcu kończy kolejną już kurację odwykową.

Wideo na temat: lindsay urodziny
 • 22 urodziny Lindsay Lohan

  Paparazzi śpiewają "Happy birthday to you" Lindsay Lohan, która 2 lipca obchodziła swoje 22 urodziny. Gwiazda chyba nie była zadowolona z takiego prezentu...

 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...