• Informacje na temat:

  lindsay wiedziała

Artykuły na temat: lindsay wiedziała
 • Lindsay Lohan pokazała nagie zdjęcie!

  Lindsay Lohan (33 l.) pokazała się kompletnie nago!

 • Kobieca wersja "Jak zostać królem"

  W "Jak zostać królem" poznaliście ich ojca, teraz czas, żeby podejrzeć, jak żyją księżniczki. Już 3 lipca w kinach "Randka z królową" - nowa komedia o brytyjskiej rodzinie królewskiej.

 • Lindsay Lohan nie jest już singielką!

  Lindsay Lohan (29 l.) znów zakochana!

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Lindsay Lohan przyznała się do seksu z Justinem Timberlakiem! Z kim jeszcze spała?

  Lindsay Lohan (27 l.) spisała listę swoich sławnych kochanków. Zachwieje to związkami znanych par?

 • Lindsay Lohan poroniła

  Znana amerykańska skandalistka Lindsay Lohan wyznała, że kilka tygodni temu straciła dziecko. "Nikt tego nie wiedział, ale poroniłam" - mówiła z oczami pełnymi łez aktorka w ostatnim odcinku jej programu w The Oprah Winfrey Network.

 • Lindsay Lohan chce w najbliższym czasie zostać mamą!

  Lindsay Lohan (28 l.) w końcu ustabilizowała swoje życie. Pragnie założyć rodzinę!

 • Lindsay Lohan przeprasza

  Lindsay Lohan stanęła przed sądem, gdzie zostało jej postawionych siedem zarzutów, związanych z dwoma aresztowaniami za jazdę pod wpływem alkoholu. Aktora uniknęła jednak poniżenia związanego z publicznym procesem i zawarła ugodę z prokuratorem.

 • Lindsay Lohan

  (ur. 1986 w Nowym Jorku) - amerykańska aktorka, wokalistka i celebrytka.

 • Lindsay Lohan znalazła pracę

  Kontrowersyjna aktorka Lindsay Lohan wkrótce nie będzie już bezrobotna. Gwiazda dołączy do obsady komedii "The Other Side", obok takich sław jak Woody Harrelson i Alanis Morissette.

Zdjęcia na temat: lindsay wiedziała
Wideo na temat: lindsay wiedziała
 • Straszny film 5

  Piąta część serii komediowych horrorów, które stały się najsłynniejszą parodią kina grozy. Tym razem w rolach głównych zobaczymy Charliego Sheena, Lindsay Lohan oraz Ashley Tisdale. W domu młodego małżeństwa mają miejsce niepokojące zdarzenia, po tym jak wracają ze szpitala ze swoim nowo narodzonym potomkiem. Korzystając z pomocy kamer i sztabu specjalistów odkrywają, że ich dom jest opętany przez demona.

 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...

 • Maczeta

  Robert Rodriguez, reżyser kultowych Sin City i Desperado, najlepszy przyjaciel Quentina Tarantino, przedstawia najnowszy film, w którym sprawdza się stare klingońskie przysłowie: "Zemsta najlepiej smakuje na zimno". Świetnie posługujący się maczetą tytułowy mściciel, w którego wcielił się Danny Trejo, to były agent federalny Meksyku, ukrywający się w Stanach Zjednoczonych. Wykorzystuje go do własnych celów pewien skorumpowany senator (w tej roli Robert de Niro). Popełnia duży błąd -­-...