• Informacje na temat:

  lingo

Artykuły na temat: lingo
 • MacGyvera niespodziewanie odwiedza młoda Chinka, która przedstawia się jako Su Ling - dziewczyna, z którą MacGyver korespondował przed laty, zaszczepiając...

 • "Szanuj to, co masz"

  Strefa powstała w 1995 roku w Rybniku - tworzyli ją wówczas: Kicia, Bus, Franca, Kongo. Pierwsza legalna płyta, "Satelita Prekursor", nie przyniosła im sukcesu. Być może lepiej powiedzie się nowemu albumowi "Jak się nie ma co się lubi...". Raperów Lingo i Kicię wspomagał przy jego nagrywaniu DJ Eprom. Z zespołem Strefa rozmawiała Sis-R (mhh.pl).

 • "Ally McBeal": Hit bez szczęścia

  Pod koniec lat 90. to ona dyktowała trendy ubioru, podejścia do facetów i seksu. Przebojowa prawniczka rozpoczęła nowy etap w telewizji.

 • Tłumaczy się z kradzieży

  Chińska aktorka Bai Ling twierdzi, że popełniła "niewinny błąd", kiedy ukradła kilka kolorowych magazynów i paczkę baterii ze sklepu na lotnisku w Los Angeles.

 • Dalsze przygody "Ally McBeal"

  Od 18 listopada telewizja TVN 7 zaprasza do oglądania drugiej serii kultowego serialu o prawniczce z Bostonu.

 • Backstreet Boys: Nick się żeni?

  25-letni Nick Carter, jeden z piątki wokalistów Backstreet Boys, podobno już wkrótce może stanąć na ślubnym kobiercu. Tak przynajmniej twierdzi jego obecna partnerka, chińska aktorka Bai Ling (35 l.). "Bardzo się kochamy i poważnie rozważamy ślub w niedalekiej przyszłości" - powiedziała Ling, znana z takich filmów jak m.in. "Gwiezdne Wojny - Epizod III: Zemsta Sithów", "Taxi 3" i "Bardzo Dziki Zachód".

 • Gwiazdy po latach: "Ally McBeal"

  Tytułowa bohaterka to szalenie dynamiczna młoda prawniczka, absolwentka Harvardu, która na sali sądowej czuje się jak ryba w wodzie. Poza pracą nie wszystko układa się już tak świetnie... Prywatnie jest kobietą samotną, wciąż szukającą szczęścia. - Właśnie przekroczyłam trzydziestkę. Czy to coś złego, że dotąd nie znalazłam nikogo dla siebie? - zdaje się mówić. Pamiętacie "Ally McBeal"? Co dziś robią bohaterowie serialu? Sprawdźcie!

 • Nowe twarze w "Epizodzie III"

  W Sieci pojawiły się doniesienia, iż w niecierpliwie oczekiwanej kolejnej części "gwiezdnej sagi" , filmie "Epizod III", nowych bohaterów zagrają Ling Bai i Bruce Spence. Pierwszy klaps na planie kontynuacji przeboju "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" padnie 30 czerwca w Australii.

 • Video, DVD: "Kraina szczęścia"

  W poniedziałek, 27 czerwca, na video i DVD (do wypożyczenia) zadebiutował dramat "Kraina szczęścia" . Podczas realizacji opowieści na planie spotkali się między innymi Nick Nolte, Tim Roth i Ling Bai.

 • Zhang Ziyi w fabularnej wersji bajki "Mulan"

  Zhang Ziyi ( "Dom latających sztyletów" ) zgodziła się wystąpić w fabularnej wersji popularnej przed kilku laty animacji "Mulan" . Scenariusz do fabularnej wersji napisał Wang Hui-ling, który na swoim koncie ma również historię "Przyczajonego tygrysa, ukrytego smoka" .

Zdjęcia na temat: lingo
 • Lucy Liu, czyli Ling Woo z "Ally McBeal"
Wideo na temat: lingo
 • Kwiaty wojny

  Nankin 1937 roku. Inwazja Japończyków powoduje chaos i zniszczenia w chińskim mieście. Grupie uczennic udaje się względnie bezpiecznie schronić w piwnicy, za murami Katedry Winchester. Podobnie jak Amerykaninowi Johnowi Millerowi i trzynastu prostytutkom z pobliskiego domu publicznego. Miller początkowo zainteresowany wyłącznie pieniędzmi i zapasami wina z kościelnej piwnicy, stopniowo przyjmuje rolę obrońcy. Film, oparty na powieści "13 kwiatów z Nanjing" autorstwa Geling Yan, przenosi na...