• Informacje na temat:

  linia obuwia

Artykuły na temat: linia obuwia
 • Edward Hulewicz w ogniu krytyki po odebraniu odznaczenia od prezydenta. Co za buty!

  Edward Hulewicz (80 l.) odznaczony został Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju polskiej kultury oraz osiągnięcia w pracy artystycznej i twórczej. Odznakę od prezydenta wokalista odebrał w sportowym obuwiu, co wielu internautów nazwało... skandalem.

 • Black Sabbath: Trampki zamiast płyty

  Zespół Black Sabbath przygotował gratkę dla fanów i po raz kolejny podjął współpracę z firmą Converse. W tym roku powstanie edycja obuwia inspirowana muzyką i wizerunkiem grupy.

 • Zimowe kurtki gwiazd: to one wyznaczają trendy!

  Zima nadeszła wielkimi krokami, a w sklepach online znajdziesz różne wariacje kurtek zimowych. Czym sugerować się przy ich wyborze? Jak rozważnie dobierać trendy, by Twój strój był nie tylko modny, ale i użyteczny? Na jakie trendy zimowe stawiają polskie gwiazdy? Dowiedz się, jakie są najmodniejsze kurtki w sezonie zimowym 2019!

 • Snoop Dogg robi buty

  Snoop Dogg i Pony International podpisali umowę na produkcję kolekcji obuwia. Raper przygotował kilka kolekcji, wśród których znalazły się także domowe papcie.

 • Sneakerhead

  Ktoś włamał się do konsulatu Filipin i skradł parę sportowych butów wartą 250 000 dolarów. Konsul jest zdruzgotany, wyjaśnia agentom, że kolekcjonerzy limitowanych linii obuwia są gotowi zrobić wszystko, by je mieć. Agenci skupiają się początkowo na głównym rywalu konsula, raperze Lil' Nutz, lecz wkrótce okazuje się, że drogocenne buty są w rękach albańskiego gangu.

 • Charytatywne trampki od Eminema

  Raper Eminem zaprojektuje specjalny model obuwia dla koncernu Nike. Limitowana seria trampek zostanie wystawiona na aukcji, a dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na cele charytatywne.

 • Córka Bruce'a Willisa robi karierę modelki

  ...22-letnia gwiazdka wystąpi w kampaniach reklamowych wiosennej kolekcji domu mody Badgley Mischka, a także jego bardziej współczesnej linii Mark & James i reklamach kolekcji obuwia, torebek i strojów kąpielowych - poinformował rzecznik Iconix Brand Group, w skład której wchodzi Badgley Mischka. Willis znana jest z odważnego stylu. Projektanci Mark Badgley i James Mischka opisują ją jako "szykowną...

 • 50 Cent i Jay-Z nie pomogli

  W drugim kwartale 2004 roku Reebok International odnotował spadek zysków o 15 procent. Nie pomogli Jay-Z, 50 Cent i inni raperzy związani z firmą. Co prawda firmowane przez nich produkty sprzedawały się świetnie, ale to nie wystarczyło.

 • "Możesz kłamać, ale mów, mów…"

  ...zostaje dosłownie przygwożdżony przez Barcisia na stałe do obuwia . Chwilę później zostaje także "przygwożdżony" przez Milicję Obywatelską. Jak to w każdej bajce bywa, na koniec wszystko wróciło do(...) Andrzeja Łapickiego, a także wiele ról teatralnych. Teraz możemy oglądać aktora w serialu "Linia życia". - Mój Bohater, Andrzej Grabowski, jest biznesmanem i ojcem rodziny. Bardzo zależy mu na tym...

 • Lily Allen lansuje ciuchy

  Brytyjska wokalistka Lily Allen, która popularność zdobyła w ub. roku, zadebiutuje teraz jako projektantka ubrań.