• Informacje na temat:

  lionel messi piłkarz

Artykuły na temat: lionel messi piłkarz
 • Lionel Messi zwymiotował na murawę!

  Lionel Messi (26 l.) nie będzie wspominał najlepiej meczu towarzyskiego z Rumunią. Piłkarz miał problemy żołądkowe…

 • Lionel Messi zapowiedział, że pozywa do sądu Konsorcjum Dziennikarzy, a w nim "Gazetę Wyborczą"!

  O "Panama Papers" ciągle jest głośno. Teraz do mediów dotarły kolejne sensacyjne wieści. Lionel Messi (28 l.) pozywa do sądu Międzynarodowe Konsorcjum Dziennikarzy Śledczych, w tym „Gazetę Wyborczą”. Piłkarz twierdzi, że został oczerniony.

 • Leo Messi i Antonella Roccuzzo jednak się nie pobiorą?

  ...​Zaskakujący zwrot akcji ws. ślubu Lionela Messiego (29 l.) i Antonelli Roccuzzo (28 l.)! Okazuje się, że zakochani najprawdopodobniej chcą się pobrać z początkiem czerwca, ale te plany mogą popsuć zawodowe obowiązki piłkarza. Właśnie wtedy ma odbyć się finał piłkarskiej Ligi Mistrzów.

 • Antonella Roccuzzo: tak prezentuje się żona Leo Messiego!

  Po dogrywce Barcelona pokonała Sevillę w finale Pucharu Króla. Zadowolenia z sukcesu nie krył czołowy piłkarz mistrza Hiszpanii, Lionel Messi (28 l.). Wraz z uroczą żoną, Antonellą Roccuzzo, cieszył się na murawie boiska. Małżonkowie wraz z synkiem pozowali do zdjęć.

 • Beckham wciąż zarabia najwięcej

  David Beckham jest wciąż najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie. Jak podliczył magazyn "Forbes", w 2009 roku na jego konto wpłynęło 40 milionów dolarów.

 • Shakira urodziła drugiego syna

  W czwartek (29 stycznia) na świat przyszło drugie dziecko kolumbijskiej wokalistki Shakiry i hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique.

 • Messi do Oasis: Podajcie cenę

  Lionel Messi, najlepszy piłkarz świata, chce, by zespół Oasis zagrał dla zawodników Argentyny, jeśli zdobędą Mistrzostwo Świata.

 • Powstanie film o życiu Messiego

  Argentyńczyk Lionel Messi, czterokrotnie wybrany najlepszym piłkarzem roku w świecie, doczeka się swojej biografii na wielkim ekranie. Wytwórnia Epic Pictures zamierza sfilmować opowieść o jego życiu, napisaną przez Lucę Caiolego.

 • Gwiazda kina wśród sportowców

  Znany amerykański aktor, dwukrotny zdobywca Oscara, Kevin Spacey będzie gościem honorowym dorocznej gali Laureus World Sports Awards. Główna uroczystość trzydniowej imprezy, z udziałem największych sław światowego sportu, odbędzie się 7 lutego w Abu Zabi.

 • Shakira: Przedstawiam wam moje słoneczko

  To już oficjalne! Kolumbijska wokalistka Shakira spotyka się z gwiazdą Barcelony, Gerardem Pique!

Wideo na temat: lionel messi piłkarz
 • Musimy porozmawiać o Kevinie

  Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja..." Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra...

 • Jak zostać królem

  Fascynująca opowieść o człowieku, który uratował królestwo i w przełomowym momencie historii mężnie poprowadził Anglików w walce przeciwko najeźdźcy. Po śmierci króla Jerzego V (Michael Gambon) i szokującej abdykacji Edwarda VIII (Guy Pearce), książę Albert (Colin Firth) musi, pomimo wielkich oporów, objąć tron Anglii jako Jerzy VI. Ogromną przeszkodą w wypełnianiu monarszych obowiązków jest prześladujące go od najmłodszych lat... jąkanie. Oddana mężowi królowa Elżbieta (Helena Bonham Carter)...

 • Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'hoole

  Uznany twórca filmów Zack Snyder debiutuje w dziedzinie animacji przygodowym filmem z gatunku fantasy pod tytułem "Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole". Film Snydera, oparty na popularnych książkach Kathryn Lasky noszących tytuł "Guardians of Ga'Hoole" to propozycja dla całych rodzin. Widzowie śledzić będą losy Sorena, młodej sowy oczarowanej epickimi opowieściami swojego ojca o Strażnikach Ga'Hoole - mitycznych skrzydlatych wojownikach, którzy stoczyli wielką bitwę w obronie całego...