• Informacje na temat:

  lionel richie producent

Artykuły na temat: lionel richie producent
 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Recenzja Susan Boyle "Hope": Natychmiastowa muzyczna amnezja

  Nowa płyta Susan Boyle (oczywiście z coverami), choć świąteczna nie jest, zapowiada okres, kiedy wszyscy ścigać się będą na piosenki świąteczne. Sezon agresywnego (paradoks?) muzaka.

 • Najgorsze teledyski w historii

  Wideoklip do utworu "Hello", wielkiego przeboju Lionela Richie z 1983 roku, zwyciężył w mało zaszczytnym plebiscycie na najgorszy teledysk wszech czasów. Zabawę przeprowadził jeden z brytyjskich muzycznych kanałów telewizyjnych.

 • Lionel, Akon i ich fantazje

  W tytułowym utworze z płyty "Just Go" Lionela Richie wsparł gwiazdor r'n'b Akon, który napisał tą piosenkę. U nas możecie już zobaczyć teledysk do tego numeru.

 • "We Are The World" na nowo

  Słynny przebój "We Are The World" z 1985 roku zostanie nagrany na nowo. Zyski ze sprzedaży singla trafią do ofiar tragicznego trzęsienia ziemi w Haiti.

 • Lady GaGa lepsza od Michaela Jacksona?

  Pracował z największymi m.in. Michaelem Jacksonem i Lady GaGą. Dziś producent Rodney Jerkins prognozuje, że wokalistka będzie konkurowała z nieżyjącym piosenkarzem o miano najwybitniejszego wykonawcy muzycznego wszech czasów.

 • Nowa wersja "We Are The World"

  Justin Timberlake, Missy Elliott oraz wiele innych gwiazd, których nazwisk na razie nie ujawniono, wezmą udział w nagraniu singla "The World Is Ours", z którego dochód przeznaczony zostanie na walkę z epidemią AIDS. Ma to być nawiązanie do słynnej akcji z lat 80., USA For Africa, której owocem był przebój "We Are The World" oraz ponad 90 milionów dolarów na pomoc głodującym mieszkańcom Afryki.

 • Nie zarapował dla Haiti. Dlaczego?

  Hiphopowiec Jay-Z odmówił udziału w nagraniu nowej wersji przeboju "We Are the World". "Klasyków się nie tyka" - twierdzi nowojorski raper.

 • 75 gwiazd: "We Are The World" na nowo

  W poniedziałkowy wieczór (1 lutego) 75 gwiazd muzyki nagrało nową wersję charytatywnego przeboju "We Are The World". Zyski ze sprzedaży piosenki wesprą poszkodowanych w trzęsieniu ziemi na Haiti.

Wideo na temat: lionel richie producent
 • Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'hoole

  Uznany twórca filmów Zack Snyder debiutuje w dziedzinie animacji przygodowym filmem z gatunku fantasy pod tytułem "Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole". Film Snydera, oparty na popularnych książkach Kathryn Lasky noszących tytuł "Guardians of Ga'Hoole" to propozycja dla całych rodzin. Widzowie śledzić będą losy Sorena, młodej sowy oczarowanej epickimi opowieściami swojego ojca o Strażnikach Ga'Hoole - mitycznych skrzydlatych wojownikach, którzy stoczyli wielką bitwę w obronie całego...

 • Jackpot

  Jak podzielić zawrotną kwotę, wygraną w zakładach piłkarskich? Przed tym dylematem staje czwórka przyjaciół. Choć umówili się, że podzielą ją równo, to jednak każdy ma chrapkę na więcej. Pieniądze okazują się siłą większą niż przyjaźń i lojalność - kolejni wspólnicy zaczynają więc znikać. Kasę łatwiej przecież podzielić między trzy, a w końcu już tylko między dwie osoby… Pytanie tylko - jak pozbyć się zwłok? A przy tym nie wpaść w ręce wścibskich gliniarzy i uniknąć zemsty gangstera, któremu...

 • Musimy porozmawiać o Kevinie

  Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja..." Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra...