• Informacje na temat:

  lionel richie zdjęcia

Artykuły na temat: lionel richie zdjęcia
 • Nicole Richie i Joel Madden: Kryzys zażegnany!

  Nicole Richie (33 l.) i Joel Madden (36 l.) jednak nie chcą się rozwieść!

 • Nicole Richie rodzi

  ...28-letnia gwiazdka Nicole Richie właśnie zgłosiła się do szpitala, by przygotować się do porodu. Jej drugie dziecko może przyjść na świat w każdej chwili.

 • Scott Disick jednak ma romans z córką znanego piosenkarza?

  Odkąd celebryta został pogoniony przez najstarszą Kardashiankę, media nieustannie rozpisują się o jego flirtach i romansach. Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski, że uwiódł córkę Lionela Richiego(...) w sieci. Paparazzi przyłapali ich w drodze do restauracji, gdzie ponoć umówili się na randkę. Ciekawe, czy Lionel Richie jest zadowolony z takiego "zięcia"... *** Zobacz więcej materiałów...

 • ...była Ellen DeGeneres. Khloe Kardashian jest córką Lionela Richie? Takie informacje podał jeden z amerykańskich tabloidów, twierdząc, że jej matka miała w przeszłości romans z muzykiem(...) roku będzie musiał pracować społecznie po 20 godzin w miesiącu (w sumie 120 godzin) i pokryć koszty sprawy - 210 zł. Odpowiednia kara? Aktorka niespodziewanie odwołała zdjęcia na planie serialu...

 • "Addio pomidory" na Open'erze

  The Who, Spice Girls i Kabaret Starszych Panów to artyści, którzy na Open'erze nie wystąpili. Podczas zakończonej właśnie 13. edycji festiwalu jego uczestnicy mogli jednak usłyszeć na żywo ich nieśmiertelne piosenki.

 • Yach Film: Ogłoszono nominacje

  W dniach 3-5 października w Trójmieście odbędzie się jedenasta edycja festiwalu Yach Film, na którym poznamy najlepszy polski teledysk. Wśród nominowanych do tegorocznych nagród są m.in. wideoklipy do piosenek Liroy'a, Kasi Klich, Edyty Górniak oraz zespołów Futro i Hey.