• Informacje na temat:

  lions

Artykuły na temat: lions
 • Recenzja Acid Drinkers "25 Cents For A Riff": Döbrze znany fyrtel

  Alice Cooper miał swoje "Billion Dollar Babies", Gang Of Four żył z dnia na dzień w "Another Day / Another Dollar", a Limp Bizkit wciskali wszystkim nieistniejący "Three Dollar Bill, Y'all$". Acid Drinkers płacą 25 centów za riff. Wrodzona poznańska oszczędność? Nie. Złoty interes.

 • Nickelback: Internet nie przebacza

  Chad Kroeger kończy 15 listopada 40 lat. Wspaniały wiek dla muzyka. No chyba, że jesteś liderem najbardziej znienawidzonego zespołu w internecie.

 • Acid Drinkers w Stalowej Woli: Titus, bądź Titusem!

  W piątek (28 listopada) wieczorem odbierał róże w programie "SuperSTARcie", dzień później przyjechał z Acid Drinkers na koncert do Stalowej Woli. W klubie Labirynt zabrzmiało mnóstwo klasyków z zabójczego debiutu obchodzącej 25-lecie istnienia grupy.

 • Pride Of Lions: Nowy zespół Jima Peterika

  Jim Peterik, amerykański muzyk znany z grupy Survivor oraz pisania piosenek dla całej masy artystów, utworzył nową grupę - Pride Of Lions, która już ma podpisany kontrakt z wytwórnią Frontiers. Drugą obok Peterika ważną postacią w zespole jest młody wokalista Toby Hitchcock.

 • Film Cruise'a na inaugurację

  "Lions for Lambs" Roberta Redforda - pierwszy film wytwórni United Artists pod rządami Toma Cruise'a - otworzy tegoroczny festiwal filmowy w Los Angeles (AFI Fest).

 • Trzecia część "Blair Witch Project"?

  Filmowcy Ed Sanchez i Dan Mayrick przedstawili wytwórni Lions Gate pomysł na trzecią cześć kultowego filmu "Blair Witch Project" . Akcja filmu miałaby rozgrywać się przed wydarzeniami z pierwszego obrazu serii.

 • Osment pod opieką Caine'a i Duvalla

  Michael Caine, Robert Duvall i Haley Joel Osment zagrają w przygotowywanej przez studio New Line Cinema komedii zatytułowanej "Second Hand Lions". Opowieść wyreżyseruje Tim McCanlies (autor historii do "Stalowego giganta" ) w oparciu o własny scenariusz.

 • Polskie reklamy w Cannes

  38 filmów reklamowych, 34 reklamy prasowe, 7 kreacji mediowych i 5 marketingu bezpośredniego będzie reprezentować Polskę na tegorocznym 49. Międzynarodowym Festiwalu Reklamy Cannes Lions 2002. Na tegorocznej imprezie pojawi się także nowa nagroda - za reklamę zewnętrzną.

 • Redford węszy spisek

  Robert Redoford podejrzewa, że urzędnicy rządowi próbowali przeszkodzić w realizacji jednej ze scen do jego nowego filmu, dramatu politycznego "Lions for Lambs" gdyż ma opinię liberała.

 • Powstanie "American Psycho 2"

  Niezależne studio filmowe Lions Gate Prods. zdecydowało się na realizację sequela kontrowersyjnego dreszczowca "American Psycho" . Film wyreżyseruje Morgan J. Freeman ("Hurricane Streets", "Desert Blue"), a w roli głównej wystąpi Mila Kunis ("Get Over It", telewizyjna seria "That '70s Show").

Wideo na temat: lions
 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...

Dyskusje na temat: lions