• Informacje na temat:

  lipko budka suflera

Artykuły na temat: lipko budka suflera
 • Romuald Lipko odsłania kulisy końca Budki Suflera. "Byliśmy już sobą trochę zmęczeni"

  Romuald Lipko (67 l.) mówi, że od 40 lat jest człowiekiem w ciągłej podróży. Taki ma styl życia i nie chce tego zmieniać. Mimo to udało mu się stworzyć zgodne i dobre małżeństwo. W wywiadzie dla tygodnika „Świat i Ludzie” zdradza też, dlaczego Budka Suflera przestała istnieć.

 • Budka Suflera z Krzyżami Kawalerskimi Orderu Odrodzenia Polski

  Prezydent Bronisław Komorowski odznaczył członków zespołu rockowego Budka Suflera - Krzysztofa Cugowskiego, Romualda Lipko, Tomasza Zeliszewskiego. Grupa kończy w tym roku swoją działalność.

 • Perkusista Budki Suflera powołał nową grupę. Nazwa zaskakująca!

  Dobra wiadomość dla fanów Budki Suflera - perkusista grupy stworzył nowy zespół!

 • Budka Suflera: Woodstock nas zadziwia

  Na tegorocznym Przystanku Woodstock 40-lecie swojej działalności świętowała Budka Suflera. W rozmowie z INTERIA.PL muzycy zdradzili m.in. skąd wziął się pomysł zorganizowania jubileuszowego koncertu na Woodstocku.

 • Znów wystąpi na scenie Opery Leśnej w Sopocie!

  ...33 lata po swym pierwszym w życiu występie na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie Izabela Trojanowska, czyli Monika Ross-Nawrot z "Klanu", znów zaśpiewa w towarzystwie Budki Suflera na scenie Opery Leśnej. Wykona ten sam przebój, który w sierpniu 1980 roku zapewnił jej drugie miejsce na IV Festiwalu Interwizji!

 • Po trzyletniej przerwie Budka Suflera weszła do studia, aby zarejestrować następcę platynowego albumu "Nic nie boli tak jak życie".

 • Muzyk obezwładniony przez policjanta

  ..."To był normalny napad na mnie" - mówi Romuald Lipko (60 l.), muzyk Budki Suflera, którego policjant rzucił na maskę samochodu, wcześniej wykręcając mu ręce. Sąd odrzucił jego skargę na funkcjonariusza.

 • Budka Suflera poślubiona Pomatonowi

  Budka Suflera, jedna z najbardziej popularnych polskich grup rockowych, przeszła pod skrzydła wytwórni Pomaton EMI. Z tej okazji w siedzibie firmy odbyła się w środę, 9 stycznia, uroczysta konferencja prasowa, na której - jak przystało na prawdziwy ślub - był tort i życzenia dla młodej pary .

 • "Klan": Izabela Trojanowska: Jestem Moniką Ross

  ..." gości kilka razy w tygodniu w państwa domach. Jednak nie rezygnuje pani ze swojego drugiego wcielenia - wciąż występuje pani na estradzie, ostatni z "Romuald Lipko Band". - Faktycznie, ostatnio dużo koncertuję. Wcześniej występowałam, jako gość podczas pożegnalnej trasy grupy "Budka Suflera". Teraz zasiliłam szeregi świeżo powstałego zespołu "Romuald Lipko Band". Czy planuje pani nowe nagrania...

 • Budka Suflera dziękuje celnikom za czujność. Muzycy z Lublina wybierają się jutro do Białej Podlaskiej, by podziękować urzędnikom w mundurach za to, że udaremnili przemyt ze wschodu ich najnowszej płyty "Bal wszystkich świętych" oczywiście w wydaniu pirackim.

Dyskusje na temat: lipko budka suflera
 • Re: Kto się boi jej wspomnień?

  zawojowała, ale nie stworzyła nic ponadczasowego ,czego chciałoby się posłuchać w jej wykonaniu i dzisiaj . Ta cała Budka Suflera to kapela która nigdy nie miała kopa Ikry Takie toto było wydumane(...)W tamtym czasie wszyscy ,którzy wspólłpracowali z Budką Suflera stawali się objawieniem....Trojanowska wyróżniała się swoim drapieżnym wizerunkiem , wzorowanym na Lizę Minelli z pewnego znanego

 • Re: Kto się boi jej wspomnień?

  Ta cała Budka Suflera to kapela która nigdy nie miała kopa Ikry Takie toto było wydumane sztuczne Lipko chodził do szkółki muzycznej ale nigdy nie nauczył sie grać Troche kapele ratowali kolejni(...) których mozna było posłuchac Ale ta Budka ? Nie Straszna przynudzanie Mówiłem na to kwadratowa muzyka bez jaja W tamtym czasie wszyscy ,którzy wspólłpracowali z Budką Suflera stawali się objawieniem