• Informacje na temat:

  lipnicka porter inside story

Artykuły na temat: lipnicka porter inside story
 • ..., akordeonu, saksofonu, puzonu, organów Hammonda i wiolonczeli. Producentem albumu jest Chris Eckman, który wyprodukował także wcześniejszą płytę Lipnickiej i Portera - "Inside Story". Mix stworzył Phill(...)"Goodbye" to tytuł ostatniej płyty duetu Anita Lipnicka & John Porter. Jak podkreślają sami artyści, koniec wspólnego śpiewania nie oznacza, ani końca ich związku, ani zakończenia kariery...

 • Lipnicka & Porter: Wygraj bilety!

  Anita Lipnicka i John Porter, w ramach promocji swojej najnowszej płyty "Inside Story", wystąpią z serią koncertów w sieci kin "Multikino". Bilety na te występy możecie wygrać w konkursie organizowanym przez INTERIA.PL. Nasz portal jest także patronem medialnym płyty "Inside Story".

 • Autograf na książeczce wojskowej

  Zaczęli nieprzyzwoicie, bo od "Nieprzyzwoitych piosenek" i pogłosek o romansie. Dziś Anita Lipnicka i John Porter są już oficjalnie parą, a płytą "Goodbye", czwartą i ostatnią w ich dorobku, żegnają się ze swoimi fanami jako muzyczny duet. Lipnicka z Porterem poznali się w 2002 roku, rok później wydali swój pierwszy wspólny album (wspomniane "Nieprzyzwoite piosenki"), który nagrali w Londynie...

 • Lipnicka i Porter: Osiągnęliśmy cel

  W piątek, 16 września, gośćmi naszej Czaterii byli Anita Lipnicka i John Porter. Promują oni obecnie swój najnowszy album "Inside Story", który właśnie trafił do sklepów. Anita i John odpowiedzieli na liczne pytania użytkowników portalu INTERIA.PL.

 • Lipnicka & Porter: Nowy teledysk

  W poniedziałek, 19 września, do sklepów trafi druga płyta duetu Anita Lipnicka & John Porter, zatytułowana "Inside Story". Patronem tego wydawnictwa jest portal INTERIA.PL, który przygotował dużo atrakcji dla sympatyków autorów "Nieprzyzwoitych piosenek". Na naszych stronach możecie oglądać już teledysk do utworu "Hold On", który wybrano na pierwszego singla.

 • Pożegnanie Lipnickiej i Portera

  Bardzo tajemniczo zapowiada się płyta "Goodbye" duetu Lipnicka & Porter.

 • Lipnicka & Porter: Zbiór różności

  W poniedziałek, 2 października, ukazała się EP-ka duetu Lipnicka & Porter "Other Stories". Anita Lipnicka podkreśla, że to nie jest nowa płyta, bo na nią jest jeszcze za wcześnie. - To taki zbiór różności, które mogą być ciekawe dla tych najbardziej zainteresowanych - opowiada nam popularna wokalistka o tym wydawnictwie.

 • Lipnicka i Porter: Koniec miłości

  "Death Of Love" to drugi singel promujący najnowszy album Anity Lipnickiej i Johna Portera, zatytułowany "Inside Story". Teledysk do tego utworu już teraz możecie oglądać na stronach INTERIA.PL. Zdjęcia do czarno-białego klipu, który został wyreżyserowany przez Patrycję Woy i Miguela Nieto, zakończono pod koniec listopada.

 • Lipnicka z Porterem skończyła

  Anita Lipnicka i John Porter właśnie zakończyli prace nad ostatnią płytą duetu. Album "Goodbye" ukaże się wiosną tego roku.

 • Lipnicka i Porter: Dziecko w drodze

  Anita Lipnicka (30 lat) i John Porter (55 lat) oczekują potomka. Tak przynajmniej donosi gazeta "Fakt", której tajemnicę ujawniła mama wokalistki. Sami zainteresowani póki co nie wypowiadają się na ten temat.