• Informacje na temat:

  lipnicka rozstanie

Artykuły na temat: lipnicka rozstanie
 • Anita Lipnicka i John Porter rozstali się. Znamy powody!

  Gdy Anita Lipnicka przy okazji swych 40. urodzin napisała na Facebooku, że "od jutra zamierza żyć dla siebie", ta deklaracja wywołała burzę domysłów. Odpowiedź przyszła nie od niej, lecz od jej(...) zawsze będzie czuła naszą miłość. Kochamy się, ale czas, przestrzeń i chwile odciągają nas od siebie" - tak muzyk obwieścił w internecie ich rozstanie. Fani obojga artystów są w szoku. Ale okazuje się...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Anita Lipnicka wzięła ślub! Ale zaskoczenie!

  Anita Lipnicka (41 l.) zaskoczyła wszystkich i ogłosiła na Facebooku, że... wyszła za mąż! Kto zastąpił Johna Portera (66 l.) u boku byłej wokalistki Varius Manx?

 • Pożegnanie Lipnickiej i Portera

  Bardzo tajemniczo zapowiada się płyta "Goodbye" duetu Lipnicka & Porter.

 • Anita Lipnicka: mąż wiele dla niej poświęcił!

  Anita Lipnicka (42 l.) od dwóch lat jest szczęśliwą mężatką i nie wyobraża sobie życia bez brytyjskiego grafika Marka Gray’a. Jednak jak się okazuje, ta miłość wiele kosztowała Brytyjczyka.

 • Ania Lipnicka i John Porter się rozstali? Wokalistka dementuje plotki

  Anita Lipnicka postanowiła skomentować doniesienia "Faktu" o tym, jakoby rozstała się ze swoim partnerem, Johnem Porterem.

 • Anita Lipnicka i John Porter: Nadal coś do siebie czują?!

  ...i jeszcze gorszą niby-żoną. Jako z córki będzie ze mnie też marny pożytek. Trudno. Robię sobie fajrant. Od teraz będę tylko łapać motyle, wąchać kwiatki i zmieniać sukienki" - napisała wówczas Lipnicka(...) odciągają nas od siebie..." - napisał muzyk, czym utwierdził w przekonaniu wszystkich tych, którzy uważali, że kryzys w związku muzycznej pary jest faktem. Rozstanie przebiegło jednak w przyjacielskiej...

 • Anita Lipnicka wspomina Wiktora Kubiaka

  "Ta wiadomość bardzo nas przybiła" - tak Anita Lipnicka wspomina moment, gdy dowiedziała się o śmierci Wiktora Kubiaka, jej byłego menedżera, który prowadził jej karierę po rozstaniu z Varius Manx.

 • Anita Lipnicka ma żal do Johna Portera?!

  Anita Lipnicka (40 l.) ponoć poczuła się nieswojo, gdy przeczytała, że John Porter (64 l.) szybko chce ułożyć sobie życie na nowo.

 • Zobacz Lipnicką i Portera!

  W czwartek (28 lutego) w warszawskim Empiku na żywo zaprezentują się Anita Lipnicka i John Porter. Wstęp na koncert jest wolny.

Wideo na temat: lipnicka rozstanie
 • Rozstanie

  Nader (Peyman Moaadi) i Simin (Leila Hatami) nie mogą pogodzić się w sprawie podjęcia decyzji o opuszczeniu Iranu i zamieszkaniu za granicą. Simin chce wyjechać, aby zapewnić lepszą przyszłość ich jedynej córce, Termeh. Jednak Nader czuje, że jego obowiązkiem jest opieka nad starym, chorym na Alzeimera ojcem (Ali-Asghar Shahbazi). Tymczasem kobieta jest zdeterminowana, żeby wprowadzić swój plan w życie, nawet jeśli oznaczałoby to rozpad ich małżeństwa. Para staje przed bardzo trudnym wyborem.

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.

 • Słowo na M

  Wallace (Daniel Radcliffe) nie ma szczęścia do dziewczyn. Samotny, po kolejnym rozstaniu, spotyka Chantry - młodą malarkę. Znajomość przeradza się w przyjaźń, a ta z wolna zaczyna przypominać... miłość? Zrozumieć swoje uczucia pomaga Wallace'owi Allan (Adam Driver). Czy Chantry wybierze wiecznie zamyślonego marzyciela - outsidera, czy jej serce zostanie przy Benie - jej robiącym błyskawiczną karierę w dyplomacji, pewnym siebie narzeczonym...