• Informacje na temat:

  lis gej

Artykuły na temat: lis gej
 • Hanna Lis zostanie gejowską ikoną?

  ...próbuje się "lansować na gejach", ale na Lis takie oskarżenia nie robią większego wrażenia. Nic więc dziwnego, że jej osoba bardzo szybko zyskała uznanie i akceptację wśród środowisk homoseksualnych. Geje okrzyknęli ją nawet mianem "Matki Boskiej Gejowskiej". "Taka sojuszniczka to skarb. W USA ikoną gejów jest Madonna, a u nas staje się nią Hanna Lis" - mówi "Fleszowi" jeden z działaczy LGBT...

 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #52

  ...*Poniższa lista to nieoficjalny spis nowych seriali i serialowych kontynuacji, jakie powinny pojawić się w 2019 roku na Netflixie (na podstawie zapowiedzi, informacji prasowych, itp.). Artykuł(...) #41:  Dzisiaj w serwisie Netflix zadebiutowały dwa seriale: "Już nie żyjesz" i "Undercover". Aktualizacja #40: Lista premier na maj (również do zobaczenia tutaj ), kolejna garść informacji...

 • Filmy o gejach i lesbijkach

  Mniejszości seksualne towarzyszą kinu od samego początku jego istnienia. W lipcowym cyklu "Kino Mówi: LGBT" kanał Ale Kino! zaprezentuje cztery filmy poruszające tematykę inności seksualnej.

 • "Przyjaciele" w kinie

  Jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych wszech czasów, "Przyjaciele" , w przyszłym roku najprawdopodobniej zadebiutuje na ekranach kin jako film fabularny. Swe role w kinowej wersji serialu powtórzyć mają aktorzy wcielający się w sympatycznych bohaterów.

 • Poznajmy nominowanych!

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? 2 lutego poznamy laureatów plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia" 2009.

 • Dla kogo Telekamery?

  Agnieszka Dygant czy Marta Żmuda Trzebiatowska? Paweł Małaszyński czy Tomasz Karolak? Doda czy Szymon Majewski? Dziś poznaliśmy nominacje do Telekamer "Tele Tygodnia" 2009.

 • Filmy o mniejszościach seksualnych

  W dniach 20-25 maja odbędzie się szósta edycja festiwalu filmów o mniejszościach seksualnych "O miłości między innymi" organizowanego przez Kino Pod Baranami we współpracy z Goethe-Institut w Krakowie.

 • Sundance: Nagrody rozdane

  Film "Primer" według scenariusza i w reżyserii Shane'a Carrutha otrzymał główne wyróżnienie, czyli Wielką Nagrodę Jury dla filmu dramatycznego, na festiwalu filmowym Sundance. Obraz o budżecie wynoszącym, jak poinformował sam twórca, równowartość ceny używanego samochodu, opowiadał o czterech mężczyznach, którzy przypadkiem wynaleźli urządzenie obdarzające im nadludzkimi zdolnościami.

 • Złote Lwy dla "Idy"

  Film "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego zdobył Złote Lwy - główną nagrodę tegorocznej edycji Gdynia - Festiwal Filmowy. Najlepszymi aktorami imprezy zostali Agata Kulesza ("Ida") oraz Andrzej Chyra ("W imię..."). Nie zabrakło jednak również kontrowersyjnych decyzji jury.

 • Happy endu nie będzie...

  Miłość to temat, którym kino karmi się od początku swojego istnienia. Dziś walentynki - święto zakochanych i podczas gdy zewsząd otaczają nas romantyczne ikony, my - nieco przekornie - postanowiliśmy skupić się tego dnia na filmach bez oczywistego happy endu. Smutnych, kontrowersyjnych, pouczających, a przede wszystkim dowodzących, że miłość niejedno ma imię.

Wideo na temat: lis gej
 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Pożądanie

  Zjawiskowo piękna Sophie Marceau oraz gwiazda filmu "Nietykalni" i zdobywca francuskiego Oscara François Cluzet w niebanalnej opowieści o spotkaniu dwojga obcych sobie ludzi, które przeradza się w fascynację od pierwszego wejrzenia. Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów...

 • Wszystko w porządku

  Urodzona w wyniku sztucznego zapłodnienia 18-letnia dziewczyna (Mia Wasikowska) postanawia odnaleźć swojego biologicznego ojca, czemu sprzeciwiają się wychowujące ją i pozostające w związku dwie kobiety (Julianne Moore i Annette Bening). Film, który wzbudził największy szum na festiwalu w Sundance w 2010 roku, zwycięzca nagrody Teddy za Najlepszy Film Fabularny na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie 2010. "Wszystko w porządku" to obraz w reżyserii Lisy Cholodenko ("High Art", "Na...