• Informacje na temat:

  lis hanna dziennikarka

Artykuły na temat: lis hanna dziennikarka
 • Hanna Lis "przedawkowała"!

  Hanna Lis (49 l.) na kanapach "Dzień dobry TVN" przyznała, że przedawkowała ośmiorniczki.

 • Hanna Lis walczy z nałogiem

  - Palę, ale wszystkich do tego zniechęcam - mówi Hanna Lis. Dziennikarka przyznaje, że nie lubi swojego nałogu i już kilkakrotnie próbowała z nim zerwać. W tym roku także jest to jej noworoczne postanowienie.

 • Hanna Lis przeżywa trudny okres!

  Wygląda na to, że Hanna Lis obawia się samotności. Po rozstaniu z mężem, jej dużym wsparciem były córki – Julia (20l.) i Anna (18 l.). Starsza pociecha studiuje za granicą i prawdopodobnie za rok, młodsza córka także do niej dołączy. Mimo że dziennikarka liczyła się z takim obrotem spraw, to jednak nie potrafi poradzić sobie z myślą, że już niedługo zostanie całkiem sama…

 • Hanna Lis o swoich córkach

  Hanna Lis podkreśla, że jej córki nie lubią rozgłosu i nie chcą brylować na salonach. Dziennikarka, która sama również unika show-biznesowych imprez, ma nadzieję, że nastolatki jak najdłużej będą trzymać się z dala od próżnego świata celebrytów.

 • Hanna Lis komentuje stan zdrowia Tomasza Lisa! Aż trudno uwierzyć!

  Hanna Lis (49 l.) postanowiła zabrać głos w sprawie stanu zdrowia Tomasza Lisa (53 l.). Wiadomo, co z dziennikarzem!

 • "Mali Giganci": Najlepsi z najlepszych

  Już w sobotę, 9 maja, widzowie TVN obejrzą specjalny odcinek "Małych Gigantów". Na scenie zobaczymy wszystkich uczestników show. Spośród nich sędziowie wybiorą najlepszego wokalistę, tancerza i showmana.

 • Hanna Lis na pokazie biżuterii. Patrzyli tylko na jej brzuszek

  Hanna Lis (49 l.) pojawiła się na pokazie biżuterii jednej z marek i... wzbudziła prawdziwą sensację.

 • Hanna Lis zaprzecza

  Wczoraj pojawiła się informacja o ewentualnym udziale Hanny Lis w programie rozrywkowym "Gwiazdy tańczą na lodzie". Jednak znana dziennikarka zdążyła już zdecydowanie zaprzeczyć tym plotkom .

 • Hanna Lis przyłapana z… Nie uwierzycie z kim !

  Hanna Lis (49 l.) opublikowała na Instagramie zdjęcie ze starszą córką. Fotka stała się hitem, gdyż panie wyglądają niemal jak siostry!

 • Hanna Lis w "Wiadomościach"

  Wygląda na to, że jednak Hanna i Tomasz Lis będą pracować w jednej stacji. Jest szansa, że już w kwietniu zobaczymy Hannę Lis w TVP1.

Zdjęcia na temat: lis hanna dziennikarka
Wideo na temat: lis hanna dziennikarka
 • Hanna Lis : Mój program inspiruje ludzi

  W programie „Bez planu” Hanna Lis zwiedza świat od kuchni. Zabiera widzów do ciekawych restauracji i jadłodajni, pokazuje specjały kuchni regionalnych. Program zadebiutował na antenie TVN Style(...) zainspirował, że chcą pojechać w podróż poślubną do Barcelony, że na pewno zwiedzą te miejsca, bo to jest coś, o czym nie słyszeli – mówi Hanna Lis agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Wiadomo już

 • Hanna Lis o diecie na wiosnę

  Jakie diety gwiazdy stosują na wiosnę? - Dieta matki karmiącej - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" aktorka Małgorzata Socha. - Po zimie robię detoks bezglutenowy, bezlaktozowy - powiedziała prowadząca program "W dobrym stylu" Małgorzata Rozenek-Majdan. Czy jest w tym konsekwentna? Czy to prawda, że dziennikarka Hanna Lis nie stosuje diet? A jaką metodę na odchudzanie ma doradca wizerunkowy Maja

 • Hanna Lis o "Azja Express": Całą drogę do Hanoi przepłakałam

  Hanna Lis (46 l.) wystąpiła w "Azja Express". Jej partnerem był projektant mody i wieloletni przyjaciel, Łukasz Jemioł (33 l.). Dziennikarka opowiedziała o wątpliwościach, jakie miała przed programem(...) drogę do Hanoi przepłakałam" - powiedziała Lis. (Agencja TVN / x-news)