• Informacje na temat:

  lis hanna wakacje

Artykuły na temat: lis hanna wakacje
 • Hanna Lis chwali się wyjazdem do Izraela! Nie była na wakacjach od kilku miesięcy!

  Hanna Lis (46 l.) kilka ostatnich dni spędziła w Izraelu. Żona Tomka jest oczarowana tym krajem i niebawem ma zamiar wrócić tam ponownie. Co ją tak zachwyciło?

 • Hanna Lis zagra Orianę Fallaci?

  W sierpniu 1980 r. była za mała, by przeżywać wielkie wydarzenia. Może los pozwoli jej wrócić do przeszłości?

 • Tomasz i Hanna Lisowie: Wakacje z dala od siebie!

  Ostatnie miesiące były dla małżonków trudne. Problemy zdrowotne w rodzinie skumulowały się z kłopotami zawodowymi Tomasza. Hanna musi od tego odpocząć.

 • Lis chce zamieszkać na Florydzie

  Hanna i Tomasz Lisowie wybrali się do USA. Para ma podobno zamiar kupić dom na Florydzie.

 • Hanna i Tomasz Lisowie: Najpierw rozstanie, a teraz problemy finansowe?

  Czarne chmury zawisły nad parą. Po 10 latach rozpada się ich małżeństwo. Ale to nie koniec złych wieści. Od pewnego czasu trapią Hannę (47 l.) i Tomasza (51 l.) Lisów problemy finansowe, a rozwód tylko je pogłębi.

 • Co dalej z Kingą Rusin?

  Gwiazdą czerwca w serwisach plotka rskich była Hanna Lis . Lipiec upływa pod dyktando Kingi Rusin.

 • Hanna i Tomasz Lisowie: Nie rozstaliśmy się!

  Mówi się, że ich związek przechodzi przez trudne chwile, a nawet, że już się rozstali. A jaka jest prawda? Hanna Lis odpowiedziała tygodnikowi "Dobry Tydzień" na to pytanie.

 • Zmiany w letniej ramówce

  Latem Telewizja Polska nie będzie emitować programu "Temat dnia" po "Teleexpressie". Zamiast tej propozycji, widzowie będą mogli obejrzeć powtórki "Rancza".

 • Hanna Lis po raz pierwszy komentuje pogłoski o kryzysie małżeńskim!

  Są najsłynniejszym w Polsce małżeństwem dziennikarskim. Przez wiele lat Hanna i Tomasz Lisowie stali za sobą murem, w wywiadach ciepło mówią o sobie, podkreślając zalety drugiej strony, byli raczej(...) dogadują. Fakt, że rzadko pokazują się razem - ich ostatnie zdjęcie pochodzi sprzed roku. Do tego Hanna Lis wzięła udział w programie TVN "Azja Express", który jest celebryckim show i nie ma nic wspólnego...

 • Kinga Rusin: Dopadł ją kryzys?

  Do niedawna radziła sobie w życiu i interesach całkiem nieźle, dziś idzie jej chyba gorzej... Kinga Rusin (38 l.) - producentka kosmetyków, inwestorka na rynku nieruchomości, sowicie opłacana telewizyjna gwiazda - zaczyna zaciskać pasa.

Wideo na temat: lis hanna wakacje
 • Hanka Lis chwali się wyjazdem do Izraela!

  Hanna Lis opowiada o ostatnich wakacjach

 • Hanna

  Hanna (Ronan) jest nastolatka, która jako jedna z niewielu rówieśnic, posiada siłe i sprawność żołnierza. A wszystko dlatego, że została wychowana przez ojca (Bana), byłego agenta CIA w finlandzkiej dziczy. Trening jaki przeszła służyć miał jednemu celowi - zostanie perfekcyjnym zabójcą. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna przemieszcza się ukradkiem po Europie, wymykając się agentom nasłanym przez bezlitosna szefowa wywiadu pilnie strzegąca...

 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...