• Informacje na temat:

  lis i pola lis

Artykuły na temat: lis i pola lis
 • Pola Lis poszła w ślady rodziców? Okazuje się bowiem, że córka Tomasza Lisa (50 l.) i Kingi Rusin (45 l.) zaczęła publikować swoje teksty w jednym ze znanych portali internetowych. W tym samym, w którym jej tata prowadzi od niedawna program.

 • Damien Rice nie da ci autografu

  Damien Rice nie wykonuje swoich utworów, on się nimi staje. Znakomity irlandzki wokalista wrócił po ośmioletniej przerwie. Już bez Lisy Hannigan. Kim jest Lisa Hannigan? Miłością jego życia. Ale po kolei...

 • Pola Lis komentuje swoje rozstanie na Instagramie

  Jeden z tygodników poinformował ostatnio, że Pola Lis (20 l.), córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa, rozstała się z chłopakiem. Sama zainteresowana postanowiła wydać oświadczenie w tej sprawie.

 • Marek Bukowski: Wylano na mnie Niagarę pomyj

  W programie "Tomasz Lis na żywo" Marek Bukowski miażdżąco wypowiedział się o portalach plotkarskich. Akor przeżył medialne piekło po tym, jak pół roku temu oskarżono go o posiadanie marihuany.

 • Kinga Rusin i Tomasz Lis bezsilni. Chodzi o młodszą córkę, Igę Lis

  ..."Dobry Tydzień" pisze, że nowy chłopak ich córki nadużył zaufania dziewczyny i jej rodziców. W piosenkach ujawnił bardzo osobiste kulisy znajomości. Wybuchła mała afera wokół 18-letniej Igi Lis. Kinga Rusin (47 l.) i Tomasz Lis (52 l.) są bezsilni.

 • "Złota dama" : Obraz z przeszłości

  Tytułowa kobieta z filmu Simona Curtisa to Złota Adela z głośnego obrazu Gustava Klimta. Malarz uwiecznił na nim postać Adeli Bauer-Bloch, Żydówki z Wiednia, która w połowie lat dwudziestych XX wieku zmarła na zapalenie opon mózgowych.

 • Pola Lis zaangażowała się w sprawy polityczne. Kinga Rusin nie kryje radości: Jestem szalenie dumna

  Pola Lis (23 l.) jeszcze niedawno utrzymywała, że nie jest osobą publiczną i że nie chce, aby prasa o niej pisała. Wygląda jednak na to, że teraz coś się zmieniło. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa wystąpiła w programie śniadaniowym, a oprócz tego udzieliła też wypowiedzi dla jednej z gazet. Potwierdziła, że zaangażowała się w edukacyjny projekt.

 • TLC zbierają na pożegnalny album

  Żeńska grupa TLC planuje wydać pierwszy album po 13-letniej przerwie. Pierwsza płyta bez zmarłej w wypadku raperki Lisy "Left Eye" Lopes będzie zarazem pożegnalnym wydawnictwem zespołu.

 • Hanna Lis teraz szczególnie potrzebuje wsparcia Tomka!

  ...ostatnio myśli Hanny Lis (46 l.), odkąd jej starsza córka Julia Kozińska (18 l.) postanowiła wyjechać na studia do Włoch. Dziewczyna rozpocznie naukę w Rzymie dopiero we wrześniu, ale jej matka już dziś(...) rozsądna dziewczyna, będzie musiała być bardzo ostrożna - mówi "Na żywo" znajoma gwiazdy. Obawy Hani, towarzyszące zagranicznym studiom córki, stara się rozwiewać Tomasz Lis (51 l.). Dziennikarz...

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

Wideo na temat: lis i pola lis
 • Czy młodzi ludzie interesują się polityką? Pola Lis i Maciej Wróblewski o akcji #MŁODZIMUSTVOTE

  Polska od piętnastu lat należy do Unii Europejskiej, z czego większość obywateli jest zadowolona. Już niedługo odbywać się będą wybory do Europarlamentu, jednak badania pokazują, jak niewielki odsetek młodych ludzi postanawia głosować. Dlaczego tak się dzieje? W studiu „Dzień Dobry TVN” Pola Lis oraz Maciej Wróblewski starali się namówić tę część społeczeństwa do interesowania się polityką

Dyskusje na temat: lis i pola lis
 • Edyta Olszówka, Pola z...

  A TEJ WYCHODZONEJ AKTORCE ZA CO 5000 ZL ZADNA Z NIEJ AKTORKA SLABA GRA MALO PRZEKONUWUJACA GRA AKTORSKA DLA MNIE LIPA DAL BYM JEJ CO NAJWYZEJ 500 ZL I TYLE BO TO TAK ZA DUZO A TU TVP PIEPRZY GLUPOTY ABONAMENT PLACIC ZA CO NIC NIE MA W TELEWIZJI TYLKO ODGRZEWANE POWTORKI CO LISOWI I RESZCIE CHOLOTY ZAPLACIC PO PARENASCIE TYSIECY ZA CO NIECH LIS I SPOLKA IDA NA KASE FISKALNA POROBIC CALY MIESIAC

 • Re: Nie porzuci aktorstwa dla polityki!

  chyba w partii Berlusconiego. On i Fibak - honorowi członkowie ze swoimi obrzydliwymi członkami