• Informacje na temat:

  lis kaczyński

Artykuły na temat: lis kaczyński
 • Tomasz Lis w niemieckiej gazecie: Kaczyński planuje zemstę!

  Tomasz Lis (49 l.) udzielił wywiadu dziennikowi "Die Welt", w którym opisał sytuację, jaka aktualnie panuje w naszym kraju!

 • Lisowi pomógł... Kaczyński

  Poniedziałkowy program Tomasza Lisa z udziałem Jarosława Kaczyńskiego był najchętniej oglądanym odcinkiem serii.

 • Tomasz Lis znów wyśmiewa Kaczyńskiego: "Kawaler z Żoliborza żyjący z kotem". To już obsesja?

  Tomasz Lis (49 l.) to kontrowersyjna postać. Jedni bardzo za nim przepadają, a inni go wręcz nienawidzą. Ten nic sobie nie robi z opinii innych i konsekwentnie głosi swoje poglądy. Po raz kolejny skrytykował Jarosława Kaczyńskiego (66 l.).

 • TVP "zawiesiła" program Lisa

  Poniedziałkowy program Tomasza Lisa, do którego zaproszeni byli kandydaci na prezydenta: Bronisław Komorowski, Jarosław Kaczyński i Grzegorz Napieralski, nie ukaże się. TVP wyjaśnia, że "zawiesiła" program, ponieważ nie przewiduje już w tym tygodniu debat wyborczych.

 • Poseł Kukiz'15 Tomasz Jakóła atakuje Kedaja. Hanna Lis odpowiada: Każdy kukizowiec to debil

  Na Twitterze wywiązała się pyskówka między Hanną Lis (48 l.) a posłem Kukiz'15 Tomaszem Jaskółą (43 l.). Gdy dyskusja zeszła na ojca dziennikarki, zrobiło się... nieprzyjemnie.

 • Lis z szansą na dwa Wiktory

  W poniedziałek, 11 maja, już po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają min. Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Lech Kaczyński, Donald Tusk, Edyta Górniak oraz Robert Kubica.

 • Tomasz Lis oznajmia: Nie zamierzam wypier***ać z Polski!

  Tomasz Lis (49 l.) w najnowszym "Newseeku" postanowił wyśmiać Tomka Karolaka i zapewnić, że nawet dojście PiS do władzy nie zmusi go do emigracji!

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • Tomasz Lis trafił do szpitala!

  Poniedziałkowy program "Tomasz Lis na żywo" został niespodziewanie odwołany, co od razu wywołało lawinę spekulacji! W środowisku dziennikarskim zaczęto sugerować, że może mieć to związek z najnowszą okładką "Newsweeka" z Jarosławem Kaczyńskim w roli "smoleńskiego zamachowcy"! Okazuje się jednak, że powód odwołania programu w TVP2 jest zgoła odmienny! Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl...

 • Tomasz Lis zdjęty z anteny

  Kolejne kontrowersje wokół Tomasza Lisa w Telewizji Polskiej. Publiczny nadawca, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, w poniedziałek, 21 czerwca, nie wyemitował specjalnego wydania talk-show dziennikarza.

Wideo na temat: lis kaczyński
 • Kaczyńska nie daje się sprowokować Rusin: Górniak zapytała pani o ślub, myślałam, że mnie o rozwód!

  Marta Kaczyńska intensywnie promuje swoją książkę o zmarłych rodzicach. Z tej okazji przełamała niechęć i udzieliła nawet wywiadu w śniadaniówce TVN. Stacja do tego starcia wysłała Kingę Rusin. Dziennikarka w pewnym momencie oczywiście nie omieszkała zapytać o sprawy związane z rozwodem z Dubienieckim. Marta nie dała się jednak namówić na tego typu zwierzenia. Kaczyńska zakpiła więc sobie z Kingi przypominając jej ostatni wywiad z Edytą Górniak, w którym Rusin nieźle wkurzyła...

 • Fantastyczny Pan Lis

  Fantastyczny Pan Lis" to pierwszy film animowany wyreżyserowany przez Wesa Andersona. Jest adaptacją powieści Roalda Dahla (autora takich klasycznych książek dla dzieci jak "Charlie i fabryka czekolady" czy "Wielkomilud"). Głosów postaciom użyczyli tacy aktorzy jak George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wally Wolodarsky, Eric Anderson, Michael Gambon, Willem Dafoe, Owen Wilson i Jarvis Cocker. Pan i Pani Lis (Clooney i Streep) wychowują syna Asha (Schwartzman), cieszą...

 • Pożądanie

  Zjawiskowo piękna Sophie Marceau oraz gwiazda filmu "Nietykalni" i zdobywca francuskiego Oscara François Cluzet w niebanalnej opowieści o spotkaniu dwojga obcych sobie ludzi, które przeradza się w fascynację od pierwszego wejrzenia. Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów...