• Informacje na temat:

  lisa marie presley plotki

Artykuły na temat: lisa marie presley plotki
 • Jackson na ślubnym kobiercu po raz trzeci?

  ...powitanie Pani Jackson Nr 3. Michael był wcześniej żonaty z Lisą Marie Presley (córką Elvisa) oraz z Debbie Rowe.(...)Od jakiegoś czasu w prasie pojawiają się plotki , że Jackson jest już mężem niani swoich dzieci, Grace Rwaramby. Przedstawiciele gwiazdora twierdzą jednak, że choć Jackson chce ją poślubić, to...

 • Lisa Marie Presley: Ślub po raz czwarty?

  Córka "Króla" Elvisa Presleya, wokalistka i modelka Lisa Marie, nie ustaje w poszukiwaniu swojej drugiej połowy. Niezrażona trzema nieudanymi małżeństwami, poważnie rozważa wzięcie czwartego ślubu.

 • Córka Presley'a zaręczona?

  Plotka rskie media szybko podchwyciły fakt, że Lisa Marie Presley, córka Elvisa, pojawiła się z nowym pierścionkiem na serdecznym palcu. Była żona Michaela Jacksona i aktora Nicolasa Cage'a, związana jest obecnie z kompozytorem Michaelem Lockwoodem.

 • Marilyn Manson wziął ślub

  Kontrowersyjny rockman Marilyn Manson (36 l.) w sobotę, 3 grudnia, poślubił swoją dziewczynę Ditę Von Teese (33 l.). Uroczystość odbyła się w irlandzkim zamku Gurteen w miejscowości Kilsheelan, a w imprezie weselnej brało udział ok. 60 gości, w tym m.in. Lisa Marie Presley.

 • Marilyn Manson: Rzuciła go żona!

  Niewiele ponad rok przetrwało małżeństwo kontrowersyjnego rockmana Marilyn Mansona (5 stycznia skończył 38 lat) z tancerką Ditą Von Teese. W Wigilię 2006 roku postanowili zakończyć swój związek.

 • Gwiazdy i ich młodsze "połówki"

  Jednych dzieli "tylko" dwadzieścia lat, ale są i takie pary w Hollywood, w przypadku których różnica wieku wynosi... pół wieku! Znacznie młodsze żony u swego boku mają tacy gwiazdorzy, jak: Al Pacino, Bruce Willis czy James Woods.