• Informacje na temat:

  lisiecka aktorka

Artykuły na temat: lisiecka aktorka
 • Magdalena Waligórska-Lisiecka: Rodzinę aktorki czeka życiowa rewolucja

  Magdalena Waligórska-Lisiecka (37 l.) i jej mąż Mateusz (31 l.) są szczęśliwymi rodzicami półrocznego synka. Ale teraz ich rodzinę czekają zawirowania. Na szczęście, razem stawią im czoła.

 • "Lalka" Hasa: Niespełniona miłość Wokulskiego

  W czwartek, 7 listopada, mija 45 lat od premiery "Lalki" Wojciecha Jerzego Hasa. Pierwsza filmowa adaptacja powieści Bolesława Prusa była wielkim wydarzeniem artystycznym, twórcy nie szczędzono jednak krytycznych uwag.

 • Magdalena Waligórska-Lisiecka urodziła!

  ...​Magdalena Waligórska-Lisiecka (36 l.) i Mateusz Lisiecki-Waligórski (30 l.) zostali rodzicami! Niedawno na świat przyszedł ich pierwszy syn. Jakie imię otrzymał?

 • Głos, talent czy muzyka?

  W ten weekend niemal równocześnie ruszają trzy telewizyjne show, w których dużą rolę odgrywa muzyka: "The Voice of Poland", "Must Be The Music. Tylko muzyka" i "Mam talent". Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi!

 • Magdalena Waligórska-Lisiecka w błyszczącej kreacji w studiu TVP

  Odkąd Magdalena Waligórska (37 l.) i jej mąż Mateusz (31 l.) latem 2017 roku zostali rodzicami, nieczęsto pojawiają się publicznie. Ostatnio jednak wzięli udział w Wielkim Teście o Świętach. Aktorka na tę okazję ubrała się iście świątecznie - miała na sobie dopasowaną błyszczącą kreację oraz czarne eleganckie kozaki. Pod sukienką odznaczał się lekko krągły brzuszek gwiazdy. Czyżby aktorka i jej...

 • Magdalena Waligórska (35 l.) nie jest już do wzięcia! 2 września br. aktorka została żoną Mateusza Lisieckiego (29 l.). O swoim ślubie para młoda opowiedziała w „Pytaniu na śniadanie”. To była piękna uroczystość!

 • Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki zostaną rodzicami!

  ...​Magdalena Waligórska (36 l.) i Mateusz Lisiecki (29 l.) wkrótce zostaną rodzicami! Aktorka pochwaliła się dobrą nowiną w magazynie. Dziecko przyjdzie na świat za cztery miesiące.

 • Magdalena Waligórska i Mateusz Lisiecki pokłócili się przed ślubem!

  ...w telewizji, trenują i często rozgrywają mecze. Nie robię mu o to wymówek, nawet jeśli jestem niezadowolona, bo ten czas mógłby spędzić ze mną - mówi "Na żywo" aktorka podkreślając, że i ona ma swój świat(...) wolności, choćby po to, byśmy mogli czasem za sobą zatęsknić - twierdzi aktorka. Póki co, pośród przedślubnych przygotowań udało im się wykroić kilka dni na wspólny wypad na kajaki. - Cieszę się, że...

 • Magdalena Waligórska ma problemy zdrowotne!

  Magdalena Waligórska-Lisiecka (35 l.) opowiedziała o swoich dolegliwościach. Aktorka wyjawiła, że jest obciążona genetycznie!

 • "M jak miłość": Kolejna ciąża w serialu?!

  Olga Szomańska, czyli Marzenka Lisiecka z "M jak miłość", zdradziła że jesienią w wątku jej bohaterki może pojawić się ktoś trzeci!

Wideo na temat: lisiecka aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....