• Informacje na temat:

  list leków

Artykuły na temat: list leków
 • Cathriona White zostawiła list pożegnalny do Jima Carrey'a. Ujawniono jego treść!

  ...policję. Orzeczono, że zmarła na skutek przedawkowania leków. Aktor nie krył, że cała sytuacja to dla niego wielki wstrząs. Nie spodziewał się, że kilka dni po rozstaniu z nim White odbierze sobie życie(...) w oficjalnym oświadczeniu. Mówiło się o tym, że kobieta zostawiła list pożegnalny. Informacja ta jeszcze do niedawna była niepotwierdzona. Teraz amerykański "TMZ" dotarł do treści ostatniej wiadomości...

 • Rick Allen z Def Leppard: Miał już nigdy nie zagrać na perkusji

  30 lat temu, w ostatni dzień 1984 roku Rick Allen z grupy Def Leppard miał wypadek samochodowy, w wyniku którego stracił lewe ramię. Wydawało się, że jego kariera perkusisty została definitywnie zakończona.

 • "Klan": Małgosia zostawi list pożegnalny!

  ...domu Rafalskich, zastaną dziewczynę pogrążoną we śnie. Tak przynajmniej będą sądzili do momentu, kiedy Ramona znajdzie puste opakowanie po lekach nasennych i list pożegnalny...  - Pozwólcie mi odejść...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Skandal! Wdowiec po Annie German nie ma na leki. Żyje w skrajnej biedzie!

  ...podziału funduszów masy upadłościowej. Gdy stanie się prawomocny, wtedy przystąpię do wypłaty środków na podstawie listy wierzytelności - tłumaczy nam Jerzy Sławek, syndyk Polskich Nagrań. Nie wiadomo...

 • Poruszający list Camerona Douglasa

  Przebywający w więzieniu syn Michaela Douglasa, Cameron, w poruszającym liście, apeluje o wsparcie dla osób, które siedząc za kratkami, są uzależnione od substancji odurzających.

 • Dziewczyna Jima Carreya, Cathriona White, znaleziona martwa!

  Ciało White znalezione zostało przez dwójkę jej przyjaciół w poniedziałek wieczorem (28 września) w apartamencie w Los Angeles. Kobieta pozostawiła pożegnalny list, w którym wspomina rozstanie(...) przedawkowania przez dziewczynę leków. Para poznała się w 2012 roku. Od tego czasu ich związek przeżywał wzloty i upadki. Zeszli się cztery miesiące temu - w maju. Agencja TVN/x-news...

 • Gwiazdy, fani i wąglik

  Hollywoodzkie gwiazdy nie otwierają kierowanych do siebie listów, którymi zwyczajowo są zasypywane przez fanów. Panikę wywołały stwierdzone ostatnio w Stanach Zjednoczonych przypadki rozsyłania w korespondencji bakterii wąglika.

 • Kora i inne chore Polki proszą ministra zdrowia o spotkanie. Bezskutecznie

  Wokalistka Kora (64 l.) poparła list zmagających się z nowotworem jajnika kobiet do ministra zdrowia Konstantego Radziwiłła.

 • Intymnie o Marilyn Monroe

  "Love, Marilyn" to dokumentalny film Liz Garbus, odsłaniający intymne szczegóły o Marilyn Monroe poprzez jej własne słowa. Znane osobistości Hollywood czytają przed kamerą jej odkryte niedawno osobiste notatki, listy i pamiętniki.