• Informacje na temat:

  list skierowany

Artykuły na temat: list skierowany
 • Elizabeth Revol opublikowała poruszający list do Tomka Mackiewicza

  Elizabeth Revol (38 l.) i Tomasz Mackiewicz (†43 l.) byli partnerami wspinaczkowymi. W styczniu razem podjęli próbę zdobycia Nanga Parbat. Stanęli na szczycie, lecz tylko Elizabeth wróciła z tej wyprawy żywa. Teraz, po kilku miesiącach od tragicznych wydarzeń, napisała list skierowany do Tomka.

 • Johnny Cash napisał "najbardziej romantyczny list wszech czasów"

  W przeprowadzonym w Wielkiej Brytanii plebiscycie na najpiękniejszy list miłosny w historii zwyciężyła pochodząca z 1994 roku korespondencja amerykańskiego piosenkarza Johnny'ego Casha z jego ukochaną żoną, June Carter.

 • Agata Kornhauser-Duda odpowiedziała na list Ilony Felicjańskiej!

  Pierwsza Dama niedawno odwiedziła młodzież zmagającą się z uzależnieniami z Ośrodka Terapii i Readaptacji "Powrót z U" w Cholewiance. A wszystko za sprawą Ilony Felicjańskiej (42). Modelka, która z powodzeniem walczy z chorobą alkoholową, od półtora roku interesuje się problemami placówki. To ona napisała do Prezydentowej wzruszający list z prośbą o wsparcie. - Ośrodek to obraz nędzy i rozpaczy...

 • Red Lips "Szanta": Podziękowanie dla fanów

  Dwa miesiące po zdobyciu "Superjedynki" na Festiwalu w Opolu, podczas gali Eska Music Awards 2014, grupa Red Lips otrzymała Złotą Płytę. Z tych też powodów, zespół postanowił opublikować nową piosenkę "Szanta" i wideo koncertowe skierowane do swoich fanów.

 • Cathriona White zostawiła list pożegnalny do Jima Carrey'a. Ujawniono jego treść!

  ...w oficjalnym oświadczeniu. Mówiło się o tym, że kobieta zostawiła list pożegnalny. Informacja ta jeszcze do niedawna była niepotwierdzona. Teraz amerykański "TMZ" dotarł do treści ostatniej wiadomości...

 • Bożena Adamek-Nurkowska: Jestem niemodna

  Oglądaliśmy ją w "Królowej Bonie", teraz zobaczymy u reżysera "Bogów"?

 • Listy miłosne Madonny na aukcji

  Listy miłosne i erotyczne nagrania z automatycznej sekretarki, które swojemu byłemu chłopakowi zostawiała piosenkarka Madonna , będzie można nabyć na aukcji w Nowym Jorku.

 • Rosyjska telewizja zaproponowała pracę Clarksonowi

  Jeremy Clarkson dostał ofertę pracy od... rosyjskiego kanału telewizyjnego Zwiezda, kontrolowanego przez resort obrony. Propozycja pojawiła się dzień po tym, jak BBC poinformowało, że nie odnowi kontraktu z tym brytyjskim prezenterem programu motoryzacyjnego "Top Gear".

 • "M jak miłość": Czym Zbyszek przerazi Zuzę?

  Odwagi doda mu znaleziony przez przypadek liścik. Filarski nie wie, że pani Marszałek pracuje nie tylko jako opiekunka, lecz prowadzi także w jednej z gazet kącik złamanych serc. Gdy przeczyta napisany przez nią list "od redakcji", omyłkowo uzna, że kobieta ma ochotę na gorący romans z nim. Śmiało ruszy więc do boju! Jak niania zareaguje na próbę uwiedzenia jej? W panice rzuci się do ucieczki...

 • Big Sean, Molesta Ewenement i inni na Orange Warsaw Festival 2015

  Big Sean, Molesta Ewenement, Maria Peszek oraz Bokka to kolejni artyści, którzy wystąpią na tegorocznym Orange Warsaw Festival.

Zdjęcia na temat: list skierowany