• Informacje na temat:

  list studentki

Artykuły na temat: list studentki
 • Te okropne listy

  Marzena Fliegel pomaga matce studentki w ustaleniu, kto wysyła jej córce wulgarne wiadomości. Jakiś czas później ktoś niszczy samochód dziewczyny. Pierwsze...

 • Aneta Zając: Optymistka mimo wszystko

  Co kupi synom na święta? Czego oczekuje od Nowego Roku? Jak wspomina pierwsze odcinki "Pierwszej miłości"? Na te wszystkie pytania odpowiada Aneta Zając.

 • "Na dobre i na złe": Leśna Góra bez Blanki?

  ...19-letnia Pola Gonciarz, czyli serialowa Blanka, córka Wiki Consalidy (Katarzyna Dąbrowska), wywalczyła sobie indeks do Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 1 października br. będzie studentką I roku Wydziału Aktorskiego na kierunku aktorstwo i wokalistyka.

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Agnieszka Dygant (42 l.) i Piotr Adamczyk (43 l.) razem występują w komedii „Listy do M.”. Przy okazji jednej z konferencji prasowych zdradzili dziennikarzom, że znają się od dawna. Jak wyglądają kulisy ich znajomości?

 • Przegląd Najnowszych Filmów Polskich we Lwowie

  33 filmy mieli okazję obejrzeć ukraińscy i polscy widzowie podczas zakończonego we Lwowie 3. Przeglądu Najnowszych Filmów Polskich. W wielu z nich, odnoszących się do najnowszej historii Polski, Ukraińcy szukali odniesień do obecnej sytuacji w ich kraju.

 • 21-letnia kochanka Ibisza wszystko zaplanowała

  Paulina postanowiła wziąć przykład z Edyty Zając i związać się ze starszym od siebie mężczyzną. Kilka miesięcy temu została jego osobistą asystentką. To właśnie wtedy małżeństwo prezentera weszło w etap kryzysu - pisze tygodnik. "Paulina od lat była wierną fanką Krzysztofa. Pisała listy do jego oficjalnego fanklubu. Zrobiła wszystko, by dostać się do prowadzonego przez niego programu Gra...

 • Powrót dinozaurów, erotyczna gra nastolatek

  Siedem filmów wejdzie na ekrany polskich kin w piątek, 12 czerwca. Wśród nich są: kolejna odsłona sagi o dinozaurach - "Jurassic World", nominowany do Oscara dramat "Timbuktu" oraz wzbudzająca kontrowersje produkcja Urszuli Antoniak "Strefa nagości".

 • Uczestniczka "Mam talent" odmówiła Kaczyńskiemu

  Finalistka programu "Mam talent", niewidoma Ewa Lewandowska, odrzuciła propozycję partii Jarosława Kaczyńskiego, która zaproponowała śpiewaczce start z list PiS-u w wyborach do europarlamentu.

 • Olga Lipińska: Wraca jej kultowy kabaret

  Olga Lipińska to kobieta-legenda, dzięki której telewizja w latach PRL-u dawała nam sporo radości i spontanicznego śmiechu. Jej kabaret do dziś nie ma sobie równych, a postaci takich, jak Turecki, Basieńka czy Czesio ze świecą szukać.