• Informacje na temat:

  lista graczy

Artykuły na temat: lista graczy
 • Recenzja Joey Badass "B4.Da.$$": Ale to już było...

  ... i nie wróci więcej? Nic z tych rzeczy. "Golden Age" ma w zanadrzu Joeya Badassa - piekielnie utalentowanego młokosa, który hołduje latom 90., nie zważając na to, że w ten sposób często wymyśla wymyślone.

 • Zagraj w kosza z Beastie Boys!

  Twórcy najnowszej wersji "NBA Street" zadbali o każdy szczegół gry. Poza efektami wizualnymi, uszy graczy cieszyć będzie ścieżka dźwiękowa z imponującym zestawem wykonawców.

 • Lubaszenko poprowadzi teleturniej

  Olaf Lubaszenko ( "Chłopaki nie płaczą" , "E=mc2" , "Demony wojny wg Goi" ), popularny aktor i reżyser, poprowadzi nowy teleturniej, który 13 marca zadebiutuje na antenie telewizyjnej Dwójki. W programie "Najlepszy z najlepszych" spotykać się będą zwycięzcy wszystkich innych teleturniejów.

 • Kraków: Koniec wakacji w Cinema City

  W krakowskim kinie Cinema City Zakopianka będzie można zakończyć tegoroczne wakacje wraz z "Piratami z Karaibów" . W sobotę, 30 sierpnia, na parkingu przed krakowskim kinem Cinema City Zakopianka w godzinach 14.00-18.00 obejrzeć będzie można między innymi karaibską wyspę z piasku - z odpowiednią dekoracją oraz wziąć udział w turnieju piłki plażowej o puchar Cinema City. Na użytkowników INTERIA.PL czeka zaproszenie na pokaz "Piratów z Karaibów" !

Wideo na temat: lista graczy
 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".

 • Drużyna A

  Kinowa wersja bijącego rekordy popularności komediowego serial u TV, wyreżyserowana przez Joe Carnahana ("As w rękawie", "Na tropie zła"). Grupa weteranów wojny w Iraku zostaje wrobiona w zabójstwo i postanawia za wszelka cenę odzyskać dobre imię. W rolach głównych: Bradley Cooper ("Jestem na tak", "Kac Vegas") i Liam Neeson ("Batmana: początek", "Lista Schindlera"). Tytułowa drużyna to byli żołnierze Sił Specjalnych, którzy zostali oskarżeni o przestępstwo, którego nie popełnili....