• Informacje na temat:

  lista graczy

Artykuły na temat: lista graczy
 • Recenzja Joey Badass "B4.Da.$$": Ale to już było...

  ... i nie wróci więcej? Nic z tych rzeczy. "Golden Age" ma w zanadrzu Joeya Badassa - piekielnie utalentowanego młokosa, który hołduje latom 90., nie zważając na to, że w ten sposób często wymyśla wymyślone.

 • Zagraj w kosza z Beastie Boys!

  Twórcy najnowszej wersji "NBA Street" zadbali o każdy szczegół gry. Poza efektami wizualnymi, uszy graczy cieszyć będzie ścieżka dźwiękowa z imponującym zestawem wykonawców.

 • Lubaszenko poprowadzi teleturniej

  Olaf Lubaszenko ( "Chłopaki nie płaczą" , "E=mc2" , "Demony wojny wg Goi" ), popularny aktor i reżyser, poprowadzi nowy teleturniej, który 13 marca zadebiutuje na antenie telewizyjnej Dwójki. W programie "Najlepszy z najlepszych" spotykać się będą zwycięzcy wszystkich innych teleturniejów.

 • Kraków: Koniec wakacji w Cinema City

  W krakowskim kinie Cinema City Zakopianka będzie można zakończyć tegoroczne wakacje wraz z "Piratami z Karaibów" . W sobotę, 30 sierpnia, na parkingu przed krakowskim kinem Cinema City Zakopianka w godzinach 14.00-18.00 obejrzeć będzie można między innymi karaibską wyspę z piasku - z odpowiednią dekoracją oraz wziąć udział w turnieju piłki plażowej o puchar Cinema City. Na użytkowników INTERIA.PL czeka zaproszenie na pokaz "Piratów z Karaibów" !