• Informacje na temat:

  lista nominowanych

Artykuły na temat: lista nominowanych
 • Znamy listę nominowanych do Złotych Globów 2015!

  ...na 11 stycznia 2015 roku. Gala odbędzie się w Los Angeles. Poprowadzą ją podobnie jak w zeszłym roku Tina Fey i Amy Poehler. Oto pełna lista nominowanych w kategoriach telewizyjnych: Najlepszy(...)" (4 nominacje). W stawce liczą się również "The Affair", "Żona idealna" i "House of Cards". Co ciekawe żadna nominacja nie przypadła w tym roku "Mad Men" a do grona nominowanych za Najlepszy serial...

 • Oscary 2015: Znamy nominowanych! "Ida" powalczy o statuetkę

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znalazła się wśród pięciu filmów nieanglojęzycznych nominowanych do Oscara. Jej operatorzy: Ryszard Lenczewski i Łukasz Żal mają szansę na Oscara za najlepsze zdjęcia. Anna Biedrzycka Sheppard została wyróżniona za najlepsze kostiumy ("Czarownica"). Z kolei w kategorii najlepszy dokument krótkometrażowy doceniono "Joannę" Anety Kopacz" i "Naszą klątwę" Tomasza

 • Znamy listę nominowanych do Złotych Globów!

  Liberace": Michael Doouglas i Matt Damon, do których w kategorii drugoplanowej dołączył również Rob Lowe. Sprawdźcie listę nominowanych w kategoriach serialowych! Najlepszy serial dramatyczny(...) Spacey ("House of Cards") James Spader ("Czarna lista") Liev Schreiber ("Ray Donovan") Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym: Julianna Margulies ("Żona idealna") Kerry Washington ("Skandal...

 • Wiktory 2015: Margaret, Dawid Podsiadło i Artur Rojek nominowani

  Poznaliśmy nominacje do nagrody Wiktorów za rok 2014. W kategorii artysta sceny roku znaleźli się: Włodek Pawlik, Dawid Podsiadło, Artur Rojek, Piotr Beczała oraz Margaret.

 • Serialowcy nominowani do Feliksów Warszawskich

  Dominika Kluźniak, czyli Iwona/Marta z "Ja to mam szczęście!", i Agata Kulesza, czyli Maria z "rodzinki.pl", znalazły się w gronie aktorek nominowanych do tegorocznych Feliksów Warszawskich.

 • Oscary 2015: Kto ogłosi listę nominowanych?

  Amerykańska Akademia Filmowa podała nazwiska osób, które w czwartek, 15 stycznia, ogłoszą, kto otrzymał nominacje do tegorocznych Oscarów. To reżyser Alfonso Cuarón, producent J.J. Abrams, aktor Chris Pine i szefowa Akademii, Cheryl Boone Isaacs.

 • Znamy nominowanych do Złotych Globów 2013!

  Największą szansę na wygraną w tym roku mają w tym roku seriale "Homeland", "Zmiana w grze" i "Dziewczyny" (po 4 nominacje) oraz "Współczesna rodzina"  i "Downton Abbey" (po 3 nominacje). Ceremonia wręczenia statuetek odbędzie się 13 stycznia 2013 roku w Beverly Hilton Hotel. Oto pełna lista nominacji: SERIAL DRAMATYCZNY "Breaking Bad" "Zakazane imperium" "Downton Abbey" "Homeland...

 • Grammy 2015: Poznaliśmy nominowanych!

  Zobacz, kto tym razem powalczy o "muzycznego Oscara"! Ceremonia wręczenia nagród Grammy odbędzie się 8 lutego w Los Angeles.

 • Nominowani do Orłów 2012

  Kinga Preis i Jacek Braciak, czyli Joanna i Jerzy z czekającego na premierę serialu "Ja to mam szczęście!", znaleźli się w gronie nominowanych do tegorocznych Polskich Nagród Filmowych. Kinga dostała aż dwie nominacje do Orłów 2012!

 • Brit Awards 2015 (nominacje): Sam Smith górą

  Poznaliśmy listę nominowanych do nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego. Najwięcej szans na Brit Awards ma debiutant Sam Smith - pięć.

Zdjęcia na temat: lista nominowanych
Dyskusje na temat: lista nominowanych