• Informacje na temat:

  lista pełna

Artykuły na temat: lista pełna
 • "Taniec z gwiazdami": Już jest pełna lista uczestników i tancerzy!

  Producenci bardzo długo kompletowali skład najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Czyżby w Polsce zaczynało brakować "gwiazd", które miałyby ochotę na udział w takim show? W końcu to już 16. edycja tego programu (trzecia w Polsacie)! Zobaczcie galerię z uczestnikami i wybranymi dla nich tancerzami! Macie już swoje typy?

 • Lista "Billboardu": Tonny Bennett najstarszym numerem jeden

  Płyta Lady Gagi i Tonny'ego Bennetta "Cheek To Cheek" zadebiutowała na 1. miejscu najnowszego notowania listy bestsellerów "Billboardu". To trzecie tego typu wyróżnienie w karierze dla wokalistki, a drugie dla jej albumowego partnera.

 • Facebookowy konkurs z "Czarną listą"!

  FB nagrodzimy płytą z muzyką z serialu "Czarna lista". Macie dokładnie tydzień (do 23 listopada). Czas, start! Oto okładka płyty i pełna lista utworów: 1. “Citizens" by Alice Russell 2. “Welcome Home...

 • Oscar dla Polski? "Ida" kontra 82 filmy

  - "Ida" ma wszelkie cechy, by spodobać się przyznającym Oscary członkom Akademii - mówi redaktor branżowego magazynu "Variety" Tim Gray. W czwartek, 9 października, w Los Angeles ogłoszono pełną, rekordową listę 83 obrazów zgłoszonych w kategorii najlepszy film obcojęzyczny.

 • "Czarna lista": Red jest miły tylko dla starszych pań

  ...- Red jest złym kolesiem, nie miej żadnych złudzeń to naprawdę zły człowiek! Jest miły tylko dla starszych pań - śmieje się James Spader, odtwórca głównej roli w serialu "Czarna lista", w rozmowie z naszą wysłanniczką Agnieszką Maciaszek. Aga spotkała się z aktorem 11 września w Nowym Jorku, by porozmawiać o postaci Reda, wydarzeniach jakie czekają na widzów w 3. sezonie "Blacklist" i byciu...

 • Yach Film 2014: Zwycięstwo Fisz Emade

  12 grudnia ogłoszono listę zwycięzców nagrody Yach Film, która przyznawana jest dla najlepszych polskich teledysków. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. duet Fisz Emade, Rebeka oraz The Dumplings.

 • Znamy listę nominowanych do Złotych Globów 2015!

  ...na 11 stycznia 2015 roku. Gala odbędzie się w Los Angeles. Poprowadzą ją podobnie jak w zeszłym roku Tina Fey i Amy Poehler. Oto pełna lista nominowanych w kategoriach telewizyjnych: Najlepszy(...) Schreiber ("Ray Donovan") Kevin Spacey ("House of Cards") James Spader ("Czarna lista") Dominic West ("The Affair") Najlepsza aktorka w serialu komediowym: Lena Dunham ("Dziewczyny") Edie Falco...

 • Sonia Bohosiewicz śpiewa piosenkę Niny Hagen

  Za sprawą przesympatycznych bohaterów i imponującej odsady dubbingowej, animacja "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę" przebojem wdarła się na listę najpopularniejszych filmów w Polsce. Wśród sław użyczających głosów w animacji znalazła się Sonia Bohosiewicz, która w roli złej czarownicy Voldemorty zastąpiła samą Ninę Hagen.

 • Pożegnanie Zbigniewa Wodeckiego pełne pretensji

  ..., pojawiła się już lista miast oraz wykonawców, którzy zaśpiewają i zagrają ku pamięci pana Zbigniewa. Wśród nich są m.in. Beata Rybotycka, Jacek Wójcicki, skrzypek Mariusz Patyra, Grupa MoCarta i Olga(...) organizatorzy koncertów (lista jest długa: m.in. Gdynia, Łódź, Kraków oraz Poznań) zreflektują się i jednak zaproszą Zdzisławę Sośnicką, przynajmniej na kilka występów. Byłby to nie tylko piękny gest...

 • Najlepsze filmy 2014 roku!

  Co okazało się wyjątkowe, zaskakujące i warte docenienia? Zdaniem naszych recenzentów, w tym roku było dziesięć filmów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Niestety na tę top listę nie trafiła ani jedna polska produkcja... Może następnym razem?

Zdjęcia na temat: lista pełna
Dyskusje na temat: lista pełna
 • Re: Lista jesiennych premier i powrotów

  witajcie ja za to z wielka chęcią będę oglądał Myszkę bo fajna z niej kobitka pełna pozytywnej wulkanicznej energii a to jest super. Jeśli ktoś zasługuje na sławę to na pewno ona. Jest podobna do mnie z charakteru i osobowości i to mi się podoba.