• Informacje na temat:

  lista premier

Artykuły na temat: lista premier
Wideo na temat: lista premier
 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".

 • Królewna Śnieżka i Łowca

  Dawno, dawno temu, w odległej krainie żyła zła królowa, która poleciła swemu myśliwemu zgładzić jedyną niewiastę piękniejszą od niej samej. Nie spodziewała się jednak, że podwładny sprzeciwi się jej rozkazom i zamiast zabić Królewnę Śnieżkę... nauczy ją sztuki wojny. Niezwykłe nowe wcielenie legendarnej baśni autorstwa Ruperta Sandersa z Kristen Stewart ("Zmierzch"), Chrisem Hemsworthem ("Thor") i Charlize Theron w roli Złej Królowej. Jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku.

Dyskusje na temat: lista premier
 • Re: Netflix: Zapowiedzi na grudzień

  Kompletna lista premier grudniowych na Netflix Polska w serwisie Nflix.

 • Lista jesiennych premier i powrotów

  Ludzie przestańcie robić z Muchy jakąś gwiazdę.Gościnnie wystąpi A.Mucha,ale wydarzenie a kto to jest Mucha?-nikt. Wykorzystuje ludzką głupotę i swoje 5 minut-udawane zresztą.

 • Re: Lista jesiennych premier i powrotów

  jak można anna psuje kolejny serial???? jest wiele ciekawszych ludzi pora poszukac nowych twarzy???????????????????????

 • Re: Lista jesiennych premier i powrotów

  mucha wymiata PS. ma fajne cycki

 • Re: Lista jesiennych premier i powrotów

  anna much to żadne cudo taka sobie kobietka wydaje mi się że matroszkę krzywe usta i jeszcze to przedłużone włosy ją postażaja nie ma co oblądać wspułczuję aniu wyglądu.

 • Re: Lista jesiennych premier i powrotów

  witajcie ja za to z wielka chęcią będę oglądał Myszkę bo fajna z niej kobitka pełna pozytywnej wulkanicznej energii a to jest super. Jeśli ktoś zasługuje na sławę to na pewno ona. Jest podobna do mnie z charakteru i osobowości i to mi się podoba.

 • Re: Lista jesiennych premier i powrotów

  Co ty bredzisz pało? Kto chce o niej słuchać bądź czytać? Przecież to straszna miernota! Teraz poczekamy na Herbuś i będzie komplet!

 • Re: Lista jesiennych premier i powrotów

  jak juz to do "Usta Usta" a nie jak autor napisał do "Ust Ust" Nauka jezyka polskiego sie klania, bo wiele ludzi to czyta a jak kopiujecie z innych portali to chociaż przeczytajcie tekst bo czasem on nie ma sensu.

 • Re: Lista jesiennych premier i powrotów

  Ludzie przestańcie robić z Muchy jakąś gwiazdę.Gościnnie wystąpi A.Mucha,ale wydarzenie a kto to jest Mucha?-nikt. Wykorzystuje ludzką głupotę i swoje 5 minut-udawane zresztą. o, a tu się mylisz i to bardzo. Mucha jest najczęściej wyszukiwana i najwięcej się o niej pisze. to samonakręcający się mechanizm. Wszyscy chcą słuchać i czytać o Musze.