• Informacje na temat:

  lista przebojów kotka

Artykuły na temat: lista przebojów kotka
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #76

  ...*Poniższa lista to nieoficjalny spis nowych seriali i serialowych kontynuacji, jakie powinny pojawić się w 2019 roku na Netflixie (na podstawie zapowiedzi, informacji prasowych, itp.). Artykuł(...)". Aktualizacja #40: Lista premier na maj (również do zobaczenia tutaj ), kolejna garść informacji o czerwcowych zapowiedziach, w tym m.in. o "Designated Survivor". Aktualizacja #39: W maju...

 • Sonia Bohosiewicz śpiewa piosenkę Niny Hagen

  Za sprawą przesympatycznych bohaterów i imponującej odsady dubbingowej, animacja "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę" przebojem wdarła się na listę najpopularniejszych filmów w Polsce. Wśród sław użyczających głosów w animacji znalazła się Sonia Bohosiewicz, która w roli złej czarownicy Voldemorty zastąpiła samą Ninę Hagen.

 • Jacek Braciak pobity przez policjanta

  Kłamstwa i niewierność w relacjach damsko-męskich mogą złamać nie tylko serce... ale i nos! Przekonał się o tym Jacek Braciak, gwiazdor nowej komedii Sławomira Kryńskiego - "Pokaż kotku, co masz w środku".

 • Wolimy ogłupiające Hollywood

  W 2008 roku frekwencja wyniosła w polskich kinach 33,7 mln widzów, co zaliczyć można do sporych sukcesów. Jednak z roku na rok maleje widownia kina artystycznego. "Hollywoodzkie przeboje rozleniwiają intelektualnie, wychowują widzów biernych, niechętnie uruchamiających szare komórki" - pisze w "Rzeczpospolitej" Barbara Hollender.

 • Konkurs dla DVDmaniaków!

  W marcu i kwietniu firma Warner Bros. Poland prowadzi promocję cenową filmów wydanych na DVD. Na rynek trafiły 32 filmy, których cena nie powinna przekroczyć 49,90 złotych! Promocją zostały objęte między innymi takie przeboje, jak: "Mroczna dzielnica" , "Twister" , "Apollo13" , "Depresja gangstera" czy "Aniołki Charliego" .

 • "Potwory i spółka": Powrót po 12 latach

  W 2001 roku to był wielki, kinowy, ogólnoświatowy hit! "Potwory i spółka" opowiadały historię niezwykłych przygód małej dziewczynki, która przypadkowo trafia do fabryki... potworów. Czy "Uniwersytet Potworny", prequel przeboju sprzed 12 lat, który właśnie trafił na ekrany polskich kin, również zdobędzie serca widzów?

 • Film, który rozbawił prezydenta!

  Są filmy, które trzeba zobaczyć. Komedia "Na tropie Marsupilami" otrzymała wiele pięciogwiazdkowych recenzji, ściągając do kin 6 milionów Francuzów! Wśród nich był sam prezydent!

 • Przewodnik rockowy. Kate Bush: "Narodziny supernowej"

  17 lutego minie 35 lat od wydania płytowego debiutu Kate Bush - "The Kick Inside".

 • Brzydule

  Każda z nich ma Oscara. Każda z nich ma niezwykły aktorski talent. Każda z nich ma nazwisko rozpoczynające się na literę "S". Każda z nich jest... brzydka.

 • "Niczym się nie martwię"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, swoim zachowaniem wywołuje skrajne opinie. Jedni ją podziwiają, inni nie mogą znieść jej widoku. Piosenkarka wygląda jednak na zadowoloną z zamieszania, jakie panuje wokół niej i planuje kolejne kontrowersyjne przedsięwzięcia. Chce opublikować swoje pamiętniki i wziąć udział w reality-show pokazującym jej związek z Radosławem Majdanem, bramkarzem Wisły Kraków. Doda w wywiadzie z Pawłem Kasą opowiedziała także o zmianach personalnych w Virgin,...

Wideo na temat: lista przebojów kotka
 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...

 • Pokaż kotku, co masz w środku

  Seria niefortunnych zdarzeń stawia na głowie życie dwóch mężczyzn – Andrzeja (Jacek Borusiński) i Zygmunta (Krzysztof Stelmaszyk). Ojciec Andrzeja (Marian Dziędziel) nagle postanawia ożenić się z tajemniczą nieznajomą (Grażyna Szapołowska), a wkrótce potem traci wszystkie oszczędności. Andrzej, próbując desperacko odzyskać straconą fortunę, porywa podejrzaną o kradzież dziewczynę (Katarzyna Cynke) i... zakochuje się w niej od pierwszego uprowadzenia. Tymczasem Zygmunt musi zmierzyć się...

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".