• Informacje na temat:

  lista stworzonych

Artykuły na temat: lista stworzonych
 • "Czarna lista": Serial to przede wszystkim praca

  Na planie "Behind the Blacklist" spotykamy się z Megan Boone, która w "Czarnej liście" wciela się w postać Elizabeth Keen. Premiera serialu już w czwartek, 19 stycznia o 23:00 w AXN!

 • Prince. Kim jest największy pracuś w historii muzyki?

  "Art Official Age" oraz "Plectrumelectrum" stworzony wraz z grupą 3rdEyeGirl to dwie nowe płyty Księcia Popu, czyli Prince'a. Lista jego zasług jest równie bogata co lista kontrowersji.

 • Facebookowy konkurs z "Czarną listą"!

  FB nagrodzimy płytą z muzyką z serialu "Czarna lista". Macie dokładnie tydzień (do 23 listopada). Czas, start! Oto okładka płyty i pełna lista utworów: 1. “Citizens" by Alice Russell 2. “Welcome Home...

 • Oscar dla Polki za stroje Angeliny Jolie?

  Anna Biedrzycka-Sheppard po raz trzeci w karierze została nominowana do Oscara (wespół z Jane Clive). Tym razem doceniono stroje, jakie stworzyła do filmu "Czarownica" z Angeliną Jolie w roli głównej. Kostiumograf wspomina, że wybaczała aktorce wszystkie humory, kiedy widziała ją razem z dziećmi.

 • Doda upokorzyła Rozenek! Trafiła na "czarną listę" i nie dostanie zaproszenia na ślub Majdana!

  Małgorzata Rozenek (37.) i Radosław Majdan (43 l.) zaręczyli się już jakiś czas temu, ale w dalszym ciągu nie wiadomo, kiedy dokładnie staną na ślubnym kobiercu. Znane są jednak rzekome plany dotyczące tej ceremonii.

 • Michael Jackson po śmierci powiększa fortunę

  Michael Jackson po raz drugi z rzędu otwiera opublikowaną przez magazyn "Forbes" listę najlepiej zarabiających zmarłych gwiazd.

 • To on stworzył Borewicza

  ...o pracy załogi samolotu. W ten sposób po raz pierwszy znalazł się za granicą, w Rumunii. - Każdy dziennikarz marzy o napisaniu książki, dokumentalista pragnie zrealizować fabułę. Mnie od...

 • Recenzja Marduk "Frontschwein": Idzie wojna

  Ron Asheton, Lemmy Kilmister, Jeff Hanneman, Piotr Wiwczarek... Listę rockowych i metalowych muzyków zafascynowanych tematyką wojenną można by ciągnąć w nieskończoność. Na "Frontschwein" Morgan Hakansson i jego żołnierze z Marduka znów strzelają z panzerkampfwagen. Czy celnie?

 • Barwy szczęścia

  Serce podpowiada Walerii, że Michaś jest jej wnukiem. Kobieta prosi Stefana, by razem z Bartkiem spróbowali stworzyć listę potencjalnych matek chłopca....

 • Najlepsze filmy 2014 roku!

  Co okazało się wyjątkowe, zaskakujące i warte docenienia? Zdaniem naszych recenzentów, w tym roku było dziesięć filmów, na które warto zwrócić szczególną uwagę. Niestety na tę top listę nie trafiła ani jedna polska produkcja... Może następnym razem?

Zdjęcia na temat: lista stworzonych
Wideo na temat: lista stworzonych
 • Baby-boom trwa! Dziecka spodziewa się także m.in. słynna biegaczka narciarska Marit Bjoergen

  Marit Bjoergen urodzi chłopca. Ta informacja obiegła wszystkie sportowe media w Norwegii. Biegaczka narciarska o tym, że jest w ciąży, poinformowała już w czerwcu, ale dopiero teraz zdradziła, jaka będzie płeć jej potomka. Norwescy dziennikarze zdążyli już stworzyć listę potencjalnych imion dla niego. Wśród nich są Joergen, Bjoerg, Ole, Bjoern, a także Robbie, po piłkarzu Robbiem Fowlerze, którego para jest fanem od czasów jego gry w Liverpoolu. (Foto Olimpik/x-news)