• Informacje na temat:

  lista wpływowych

Artykuły na temat: lista wpływowych
 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska w gronie najbardziej wpływowych gwiazd!

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska z "rodzinki.pl", zajęła 2. miejsce w rankingu najbardziej wpływowych krajowych gwiazd opublikowanym przez jeden z najpopularniejszych polskich tygodników opiniotwórczych.

 • Najszybciej sprzedający się film w historii?

  To było wiadome od początku. Zastanawiano się jedynie nad skalą. "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będzie hitem nie tylko walentynkowego weekendu, ale całego sezonu. Fani na całym świecie kupili już 2,75 miliona biletów na premierowe pokazy.

 • Brad Pitt najbardziej wpływowym

  Szwajcarski tenisista Roger Federer, hollywoodzki aktor Brad Pitt i brazylijski pisarz Paulo Coelho pojawili się w tegorocznej edycji "Who's Who" - brytyjskim przewodniku po najbardziej wpływowych ludziach.

 • Oprah Winfrey: Skazana na role kobiet, które biją mężczyzn

  Chociaż zarzekała się, że rolą w "Kamerdynerze" zakończy karierę aktorską, nominowana do Oscara i Złotego Globu Oprah Winfrey powraca na duże ekrany. 10 kwietnia zobaczymy ją w "Selmie" - jednym z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów roku, którego (obok Brada Pitta) jest również współproducentką.

 • ...wpływów". W poczet 50. Najbardziej Wpływowych Kobiet wpisały się również m.in.": Julia Pitera, Dorota Gawryluk, Agata Passent, Manuela Gretkowska, Bogna Sworowska, Ilona Felicjańska, Grażyna...

 • Agata Kulesza do Oscara za rolę w "Idzie"?

  Barbra Streisand i Debra Winger są fankami "Idy", a Maggie Gyllenhaal i Alfonso Cuaron będą gospodarzami pokazów filmu Pawła Pawlikowskiego - poinformowali producenci "Idy". Agata Kulesza zostanie zgłoszona jako kandydatka do Oscara dla aktorki drugoplanowej - podali.

 • Lady Gaga wśród "najbardziej wpływowych"

  ...wpływowych spotkało się także byłe małżeństwo reżyserskie - Kathryn Bigelow (pierwsza kobieta, która zdobyła Oscara dla najlepszego reżysera) i James Cameron, którego w tym roku pokonała. Jedną z najmłodszych "wpływowych" jest z kolei zdobywczyni Grammy, wokalistka Taylor Swift.

 • Wpływowy Jay-Z

  Raper Jay-Z znalazł się w setce najbardziej wpływowych osób na świecie. Lista został sporządzona przez magazyn "Time".

 • Lady Gaga najpotężniejszą gwiazdą

  Lady Gaga , Oprah Winfrey i Justin Bieber - to najbardziej wpływowe gwiazdy 2011 roku, według rankingu "Forbes". Coroczne zestawienie powstaje na podstawie zarobków i ilości wzmianek w mediach. Lista najbardziej wpływowych gwiazd publikowana jest od 1999 roku.

 • Wpływowy Eminem

  Brytyjski magazyn "Q" w nowym numerze ogłosił wyniki sondażu na najbardziej wpływową osobę w biznesie muzycznym. Dziennikarze gazety stworzyli listę stu osób - wykonawców, producentów, szefów wytwórni i organizatorów festiwali. Zwyciężył Eminem.

Wideo na temat: lista wpływowych
 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...

 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.