• Informacje na temat:

  listy do m. premiera

Artykuły na temat: listy do m. premiera
 • "Czarna lista: Odkupienie": Spin off "Czarnej listy" startuje w Polsce

  Premiera serialu odbędzie się 12 kwietnia o godz. 21:00 na antenie AXN. Fabuła serii osnuta jest wokół przygód Toma Keena (Ryan Eggold). Tajny agent rozpoczyna współpracę z Susan Hargrave (Famke Janssen), szefową tajnej organizacji najemników zajmującej się sprawami uznawanymi za zbyt niebezpieczne dla agencji rządowych. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Edi Gathegiego i Tawny Cypress.

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • Netflix: Premiera "Designated Survivor" i 4. sezonu "Elementary"

  ...dostępne co niedzielę, podobnie jak nowe odcinki czwartego sezonu "Czarnej listy".

 • Tomasz Chada poszukiwany listem gończym

  Policjanci z komendy przy ulicy Grenadierów w Warszawie poszukują Tomasza Chady. Raper nie wrócił z przepustki do zakładu karnego, gdzie odbywał 2-letnią karę pozbawienia wolności.

 • "Długa noc": Premiera nowego miniserialu HBO z Johnem Turturro i Rizem Ahmedem już 11 lipca

  W poniedziałek, 11 lipca o godz. 3.00 w nocy, równocześnie z amerykańską emisją, odbędzie się premiera nowego miniserialu produkcji HBO Długa noc (The Night Of). W rolach głównych występują John Turturro i Riz Ahmed. Twórcami serialu są uznani i nagradzani scenarzyści Steven Zaillian oraz Richard Price. Długa noc opowiada o tajemniczej sprawie zabójstwa z kulturowymi i politycznymi podtekstami...

 • Powstaje sequel "Listów do M."

  Trwają zdjęcia do produkcji TVN "Listy do M.2". Do obsady znanej z pierwszej części filmu dołączyli m.in. Maciej Zakościelny, Małgorzata Kożuchowska i Marta Żmuda Trzebiatowska.

 • "Ojciec Mateusz": Premiera nowych odcinków już 3 marca!

  Wszystkie drogi prowadzą do Sandomierza, a w Sandomierzu wszystkie drogi prowadzą na plebanię.

 • "Listy od nieznajomego" : Ukryte pragnienia

  Student lingwistyki, Boaz żyje w pozornie szczęśliwym związku z dziewczyną. Gdy jednak zaczyna dostawać miłosne listy od tajemniczego mężczyzny, powracają wspomnienia i ukryte pragnienia.

 • Barbara Sienkiewicz w końcu otrzymała odpowiedź z kancelarii premiera!

  ...60-letnia pierworódka kilka miesięcy temu napisała list do ówczesnej premier Ewy Kopacz z prośbą o przyznanie jej zasiłku w wysokości 500 złotych, który miał stanowić formę zastępczego zasiłku macierzyńskiego. Wydawało się, że nagłośnienie tej sprawy w mediach wpłynie na decyzję kancelarii premiera. Niestety, Ewa Kopacz nie pochyliła się nad ciężkim losem aktorki! "Uznano, że zasiłek mi się się...

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

Zdjęcia na temat: listy do m. premiera