• Informacje na temat:

  listy poszukiwanych

Artykuły na temat: listy poszukiwanych
 • Piotr Kaszubski poszukiwany listem gończym! Policja prosi o pomoc!

  Policja apeluje o pomoc w schwytaniu Piotra Kaszubskiego (23 l.)!

 • Tomasz Chada poszukiwany listem gończym

  Policjanci z komendy przy ulicy Grenadierów w Warszawie poszukują Tomasza Chady. Raper nie wrócił z przepustki do zakładu karnego, gdzie odbywał 2-letnią karę pozbawienia wolności.

 • Edward Linde-Lubaszenko: tajemniczy list zmienił jego życie

  Wojenna zawierucha odcisnęła piętno na dzieciństwie Edwarda Linde-Lubaszenki (78 l.)...

 • Chada: Kolejne informacje o poszukiwanym raperze

  Sprawa Tomasza Chady nabiera rozpędu. Z kolejnych wiadomości wynika, iż raper do Zakładu Karnego w Brzegu (woj. opolskie) nie wrócił od... grudnia 2013 roku! Od tej pory policja stara się dotrzeć do poszukiwanego. Pojawiły się także pierwsze informacje na temat obecnego miejsca pobytu muzyka.

 • "Czarna lista": Poznajcie bohaterów "Czarnej listy"

  "Czarna lista" to serial o nietypowej współpracy pomiędzy FBI i najbardziej poszukiwanym przez agencję przestępcą - enigmatycznym Redem (w tej roli James Spader). Razem będą musieli schwytać najgroźniejszych i najbardziej nieuchwytnych terrorystów, o których istnieniu agenci nie mieli nawet pojęcia. Aż do czasu, gdy Red pokazał mi swoję czarną listę. Jaki ma w tym interes? Poznajcie fantastycznych bohaterów serialu!

 • Z aresztu na scenę "Must Be The Music"

  Sześć lat był poszukiwany listem gończym, trzy lata spędził w więzieniu. W niedzielę (19 października) na scenie "Must Be The Music" pojawi się Max Faley. Poznajcie niesamowitą historię człowieka, którego uratowała miłość do muzyki.

 • Opiekunka Villas poszukiwana! Czy w końcu zapłaci za swoje winy?

  Elżbieta B. (54 l.) została skazana na 10 miesięcy więzienia. Jednak była opiekunka zmarłej Violetty Villas (73 l.) nie stawiła się w wyznaczonym zakładzie. Co teraz?!

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.

 • "M jak miłość": Śmiertelny postrzał

  Obława na bandytę poszukiwanego listem gończym zakończy się sukcesem CBŚ.

 • Roma Gąsiorowska znika z nieznajomym

  Roma Gąsiorowska ("Ki", "Listy do M"), laureatka Złotych Lwów, dwukrotnie nominowana do nagrody Orła, w nowym filmie Natalii Korynckiej-Gruz - "Warsaw by Night" (na ekranach od 6 lutego), tworzy portret współczesnej młodej kobiety, która ucieka przed widmem życiowej rutyny.

Zdjęcia na temat: listy poszukiwanych
Wideo na temat: listy poszukiwanych
 • "M jak miłość": Odcinek 1300.

  Tomek i Asia organizują sylwestrową zabawę, na którą zapraszają też Agnieszkę i Jakuba. Chodakowski ma dodatkowy powód do radości: awans na szefa jednostki. W ostatni dzień roku policjant bierze jednak udział w niebezpiecznej akcji, podczas której ginie bandyta poszukiwany listem gończym: Arkadiusz Głowacki. Brat zabitego winą za jego śmierć obarcza właśnie Tomka. Tymczasem Marcin chce spędzić sylwestra z Julką, sekretarką Pawła. Wcześniej w biurze Chodakowskiego pojawia się jednak Iza.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1858.

  Stefan znajduje o poranku list od Walerii - żona informuje, że od niego odeszła i nie chce, żeby jej szukał. W pogodzenie Górków angażują się Tolek i Amelia. Klara nie może skupić się na pisaniu ze względu na obecność w domu ekipy filmowej. W poszukiwaniu weny twórczej, przenosi się do kawiarni, gdzie spotyka pisarza Waldemara Kniewskiego, tego samego, który na rozdaniu nagród literackich urządził jej scenę. Oliwka i Kajtek kontynuują wyprzedaż garażową w sieci i zastanawiają się, kto kryje...