• Informacje na temat:

  listy ulubionych

Artykuły na temat: listy ulubionych
 • "M jak miłość": Pożegnalny list Lucjana

  Gdy 22 kwietnia w wieku 91 lat odszedł nieodżałowany Witold Pyrkosz, wiadomo było, że i grany przez niego Lucjan Mostowiak wkrótce umrze.

 • "Listy od nieznajomego" : Ukryte pragnienia

  Student lingwistyki, Boaz żyje w pozornie szczęśliwym związku z dziewczyną. Gdy jednak zaczyna dostawać miłosne listy od tajemniczego mężczyzny, powracają wspomnienia i ukryte pragnienia.

 • Katarzyna Zielińska: Dostaję listy od widzów

  ...często dostaję listy m.in. dotyczące wychowywania dzieci. Ludzie naprawdę się utożsamiają z bohaterami, których oglądają na szklanym ekranie. W serialach gra wiele małych dzieci. Czy pani w ich wieku(...), telewizyjna i teatralna. Absolwentka PWST w Krakowie. Znana m.in. z serialu "Barwy szczęścia" oraz z filmów "Och Karol 2" i "Listy do M.". Ma 34 lata. Rozmawiała: Dominika Gwit (PAP Life)

 • Kaja Paschalska chce wrócić na listy przebojów!

  Kaja Paschalska, czyli Ola Lubicz z "Klanu", zapowiada swój come back na estradę! Od chwili, kiedy ukazała się jej ostatnia płyta, mija właśnie 12 lat! - Zrobiłam sobie przerwę, żeby złapać trochę dystansu do siebie, potrzebowałam czasu, żeby wydorośleć... - mówi. Teraz możemy ją oglądać w programie Polsatu "Twoja twarz Brzmi Znajomo".

 • Weekend w serialach

  Sprawdź, co wydarzy się w twoich ulubionych serialach w trakcie weekendu!

 • Marta Manowska: Stół uginał się od listów

  Marta Manowska, prowadząca program "Rolnik szuka żony", jest w trakcie zdjęć do drugiej edycji telewizyjnego hitu. - W tym roku do rolników przyszło naprawdę bardzo dużo listów - mówi. Cieszy się, że znów może robić to, co lubi najbardziej, czyli rozmawiać z ludźmi.

 • Ulubiony serial Monka

  Wybucha samochód Christine Rapp, gwiazdy programu dla dzieci, którego Monk był w dzieciństwie wielkim fanem. Kobieta od pewnego czasu otrzymywała anonimowe listy z pogróżkami, będące(...) skradającego się za nią mężczyznę z nożem, niejakiego Timlinsona. Monk przeglądając listy z pogróżkami i stare nagrania programów zauważa, że osoba, która pisała pogróżki to sama Christine. Kobieta wrobiła...

 • "Idol": Al Pacino dostaje list od Johna Lennona

  Ta niewiarygodna historia wydarzyła się naprawdę! Brytyjski muzyk Steve Tilston otrzymał list od Johna Lennona. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że został on napisany 34 lata wcześniej... To wydarzenie zainspirowało twórców filmu "Idol". Postanowili pokazać, jak przesyłka od eks-Beatlesa mogłaby zmienić bieg kariery muzyka. Od 3 lipcach Al Pacino będzie śpiewał na ekranach kin w całej Polsce.

 • Weekend w serialach

  Jakie perypetie czekają naszych ulubionych bohaterów w trakcie weekendu? Zapraszamy do lektury serialowego przewodnika!

 • Agnieszka Popielewicz organizuje imprezę ślubną

  Prezenterka Agnieszka Popielewicz odnalazła się w branży ślubnej! Organizuje imprezę "Wedding Show Powiedzmy TAK!", którą poprowadzi już 26 października w Warszawie. "Coraz popularniejsze stają się listy ślubnych prezentów" - zdradza dziennikarka.