• Informacje na temat:

  listy wyborczej

Artykuły na temat: listy wyborczej
 • Porażka wyborcza Iwony Pavlović

  Iwona Pavlović , jurorka "Tańca z gwiazdami", ubiegająca się o mandat radnej w niewielkiej gminie Dywity k. Olsztyna, przegrała wybory z lokalnym społecznikiem, dyrektorem szkoły muzycznej.

 • Paweł Kukiz kandydatem do sejmiku wojewódzkiego

  Znany muzyk i aktywista społeczny Paweł Kukiz wystartuje w wyborach do sejmiku województwa dolnośląskiego z listy KWW Bezpartyjni Samorządowcy. Paweł Kukiz powalczy o mandat z ostatniej pozycji w okręgu wrocławskim.

 • Uczestniczka "Top Model" wyleciała z listy SLD

  "Straty związane z kandydowaniem tej pani byłyby większe niż zyski" - wyjaśnia decyzję Sojuszu Lewicy Demokratycznej jeden z członków partii.

 • Katarzyna Bujakiewicz startuje w wyborach samorządowych

  Gwiazda serialu "Lekarze", Katarzyna Bujakiewicz, będzie kandydowała w zbliżających się wyborach samorządowych. Aktorka chce być radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 • Joanna Senyszyn na salonach! Zostanie nową celebrytką?

  Joanna Senyszyn (66 l.) chyba postanowiła poszukać pracy w innej branży. Po wielkiej porażce ugrupowania Zjednoczonej Lewicy, z którego listy wyborczej startowała do Sejmu, przyszło jej zniknąć z polityki. Gdy zabrakło dla niej miejsca w poselskich ławach, zaczęła… bywać na salonach! Ostatnio pojawiła się na pokazie kolekcji Tomasza Olejniczaka i pozowała do zdjęć niczym rasowa celebrytka...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Kasia Bujakiewicz straci mandat radnej? Poszło o oświadczenie majątkowe!

  Katarzyna Bujakiewicz (42 l.) dostała się do sejmiku wielkopolskiego z listy komitetu byłego prezydent Poznania Ryszarda Grobelnego - Teraz Wielkopolska. Niestety, aktorka prawdopodobnie będzie zmuszona zrezygnować.

 • Karolina Gruszka zagra Skłodowską-Curie

  Trwają przygotowania do polsko-francusko-niemiecko-belgijskiej produkcji o życiu słynnej Polki, podwójnej noblistki Marii Skłodowskiej-Curie. Główną rolę zagra Karolina Gruszka, znana z filmów "Pani z przedszkola", "Francuski numer", "Kochankowie z Marony".

 • Kinga Duda "ustawi starego"? Pomoże frankowiczom?

  Frankowicze liczą, że Andrzej Duda wywiąże się z wyborczych obietnic i pomoże przewalutować ogromne kredyty na złotówki po kursie z dnia zawarcia umowy. List otwarty do Kingi Dudy ma być początkiem współpracy.

 • Artyści a sprawa szkocka

  W czwartkowym (18 września) referendum Szkoci decydują, czy chcą być niepodległym państwem czy też pozostaną w Zjednoczonym Królestwie. W przeciąganiu liny między zwolennikami a przeciwnikami niepodległości aktywnie biorą udział artyści, nie tylko brytyjscy.

Wideo na temat: listy wyborczej
 • Robert Biedroń o pobiciu: To zbyt wysoka cena za bycie gejem

  20 lutego Robert Biedroń po raz czwarty został pobity - zwyzywany i uderzony - pod własnym domem na warszawskiej Ochocie przez doręczycieli prywatnej firmy roznoszącej listy. Jak powiedział "Gazecie Wyborczej", mimo natychmiastowego zgłoszenia sprawy policji, patrol pojawił się na miejscu dopiero po 20 minutach. Co ciekawe, rzecznik komendy zaprzecza temu. W "Dzień dobry TVN" poseł

 • Listy od nieznajomego

  "Drogi Boazie, nie pytaj, kim jestem ani skąd cię znam. Często o tobie myślę. Czuję się trochę zakłopotany, siedząc przy moim biurku i pisząc do ciebie ten list, ale nie mam odwagi na nic więcej". Tel Awiw, rok 1989. Student lingwistyki Boaz żyje w szczęśliwym związku ze swoją dziewczyną Noą. Jego spokój zakłócają jednak anonimowe listy miłosne od tajemniczego mężczyzny. Z ich powodu do Boaza powracają wspomnienia, które wcześniej próbował w sobie stłumić.

 • Listy do Julii

  Gwiazda filmu "Mamma Mia!" Amanda Seyfried oraz Gael Garcia Bernal ("Babel", "Złe wychowanie", "Jak we śnie") w opowieści o miłości, która zaczęła się w mieście Romea i Julii - słonecznej Weronie. Sophie (Amanda Seyfried) i Victor (Gael Garcia Bernal) wyruszają z tłocznego Nowego Jorku w wakacyjną podróż do słonecznej Italii. Zatrzymują się w Weronie - mieście legendarnych kochanków: Romea i Julii. Victor poszukując niezwykłych smaków włoskiej kuchni do swojej przyszłej restauracji, mało...

Dyskusje na temat: listy wyborczej
 • Re: "Noce i dnie": Rozmach się opłacił?

  Czy ktoś wie jakie kwalifikacje ma paprotka? oczywiście oprócz etnografii i pracy w muzeum historycznym miasta Krakowa? Czy wiecie że również była radną powiatu oświęcimskiego z listy Akcji Wyborczej Solidarność