• Informacje na temat:

  liszowska samochody

Artykuły na temat: liszowska samochody
 • Liszowska przyjechała do Polski autem za milion. Ludzie stawali na ulicach!

  Joanna Liszowska (39 l.) wie, jak zwrócić na siebie uwagę...

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • Joanna Liszowska wzbudziła sensację! Za cenę jej samochodu można kupić mieszkanie w stolicy!

  Joanna Liszowska (40 l.) wzbudziła poruszenie na ulicach Warszawy...

 • Joanna Liszowska: Pijana aktorka miała wypadek

  1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miała Joanna Liszowska, która w poniedziałek rano uderzyła swoim porsche w dwa samochody. Do zdarzenia doszło na ul. Puławskiej na obrzeżach Warszawy. Nikomu nic się nie stało. Aktorka straciła prawo jazdy. Została też wezwana na przesłuchanie.

 • "Przyjaciółki": Liszowska miała wypadek pod wpływem alkoholu

  ...1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miała Joanna Liszowska, która w poniedziałek rano uderzyła swoim porsche w dwa samochody. Do zdarzenia doszło na ul. Puławskiej na obrzeżach Warszawy. Nikomu nic się nie stało. Aktorka straciła prawo jazdy. Została też wezwana na przesłuchanie.

 • Liszowska rozkapryszoną celebrytką

  Joanna Liszowska jest rozkapryszoną celebrytką! Oczywiście tylko w serialu "Na Wspólnej" . Zagra w nim Anitę Wrzos - gwiazdę telenoweli, która uwielbia błyszczeć za wszelką cenę i do perfekcji opanowała sztukę manipulacji.

 • Joanna Liszowska jeździ Bentleyem za milion złotych! Ludzie na ulicy przystawali!

  Joanna Liszowska (40 l.) coraz częściej pojawia się w Polsce. Tabloidy donoszą bowiem, że aktorka rozwodzi się ze szwedzkim milionerem, z którym ma dwie córki. Najwyraźniej Asia rzuciła się w wir pracy, by nie myśleć o rodzinnych problemach. Ostatnio pojawiła się pod budynkiem TVP, gdzie podjechała ulubionym autem Rydzyka, czyli Bentleyem za ok. milion złotych! Tak luksusowy samochód to nawet na...

 • Liszowska przeprasza! Jest oświadczenie aktorki w sprawie jazdy pod wpływem alkoholu

  "To, co się wydarzyło jest naganne. Nie znajduję słów, aby wyrazić, jak bardzo jest mi przykro, i jak bardzo przepraszam" - Joanna Liszowska w specjalnym oświadczeniu skomentowała wczorajsze zatrzymanie przez policję za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu.

 • Joanna Liszowska wraca do show-biznesu?

  Joanna Liszowska (37 l.) wraca po bardzo długiej przerwie do świata polskiego show-biznesu. Po tym, jak kilka lat temu doprowadziła do stłuczki kierując samochód pod wpływem alkoholu, celebrytka usunęła się w cień. Na próżno wypatrywaliśmy jej na modnych imprezach i ściankach. Liszowska w pełni poświęciła się życiu rodzinnemu. Jednak teraz będziemy mogli ją podziwiać na deskach teatru, gdzie...

 • Chwilę po ogłoszeniu wyników drugiej edycji "Jak ONI śpiewają" zaczęto tłoczyć maxi singla zwyciężczyni Joanny Liszowskiej.

Zdjęcia na temat: liszowska samochody
Wideo na temat: liszowska samochody
 • Joanna Liszowska w zwiastunie 5. sezonu "Przyjaciółek"!

  Za Joanną Liszowską wciąż ciągnie się głośna sprawa związana z prowadzeniem samochodu po "wypiciu wina do kolacji"! Aktorka wraca jednak powoli do normalności i celebryckiego życia. Choć tabloidy wieszczyły koniec jej kariery w "Przyjaciółkach", wiele wskazuje na to, że Joanna nadal pozostaje w obsadzie. Najnowszy zwiastun 5. sezonu serialu jest jednak dość zaskakujący! Widzimy w nim bowiem Joannę popijającą winko do kolacji. Dobry pomysł na promocję?

 • "Przyjaciółki": Zwiastun odcinka 169.

  Patrycja (Joanna Liszowska) uwalnia się z toksycznego związku z Wiktorem (Paweł Deląg). Gdy kobieta wypakowuje się z samochodu, dochodzi do wypadku. Patrycja razem z Klarą trafia do szpitala. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) pomaga Julce (Nicole Bogdanowicz) w pierwszych przygotowaniach do ślubu. Zapewnia córkę, że powinna się cieszyć ze zbliżającej się uroczystości, mimo tragedii, która

Dyskusje na temat: liszowska samochody
 • Re: Monika Obara: Skandal i nagłe zniknięcie

  Więcej takich gwiazd jest. A Farna to na bani nie jeździła? Stockinger oraz Liszowska. Szyc też skuterem jeździł bo prawko stracił za jazdę po pijaku. Miss Felicjańska w samochody po pijaku wjechała... No i ostatnia ofiara alkoholu zabita przez motorówkę. Strach być gwiazdą.