• Informacje na temat:

  liszowska stroje

Artykuły na temat: liszowska stroje
 • Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu! Ale różnica!

  Joanna Liszowska (40 l.) ostatnio zaskakuje swoich fanów zmianami wyglądu. Tym razem także opublikowała zdjęcie, na którym jest wprost nie do poznania!

 • Joanna Liszowska: Kocha i... tyje

  "Szczupaczkiem" nie była nigdy. Ale teraz dosłownie z tygodnia na tydzień przybywa jej kilogramów... Choć Joanna Liszowska wygląda coraz "lepiej", ani trochę się tym nie przejmuje!

 • Dawno niewidziana Joanna Liszowska. Zdecydowała się na śmiały strój

  Joanna Liszowska (40 l.) pojawiła się na konferencji prasowej filmu "Całe szczęście" - nowej komedii romantycznej. Aktorka, która w ostatnich latach stroni od show-biznesu i nie chce wypowiadać się na temat rzekomego rozwodu z Olą Serneke, postawiła na dość śmiałą czarną kreację ze sporym dekoltem. Wyszło ponętnie?

 • Co wydaje się być jej wadą, jest zaletą

  - Coś, co wydaje się być jej wadą, okazuje się zaletą, a w innym momencie życia jest zupełnie odwrotnie - mówi Anita Sokołowska o granej przez siebie postaci w nowym serialu "Przyjaciółki". Nam opowiedziała także o sile i specyfice relacji, jakie łączą wszystkie bohaterki tej produkcji.

 • Joanna Liszowska za dużo schudła! "Muszą wypchać ją watą"!

  W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" panika! Wszystko z powodu Joanny Liszowskiej (36 l.), która przesadziła z dietą i teraz szerokie stroje przestały pasować!

 • "Przyjaciółki": Cztery pory roku

  "Przyjaciółki" - nowy serial telewizji Polsat, nie będzie kolejnym "Seksem w wielkim mieście". Nie znajdziemy tu wyzwolonych singielek, za to spotkamy cztery niezwykłe dziewczyny, w których każda z telewidzek może znaleźć siebie.

 • Zielińska stroi fochy. Fotoreporterzy jej nie znoszą!

  Liszowska. Zdaniem Podlewskiego aktorka "kompletnie już zapomniała, jak zaczynała". "Ona teraz nie, ona później, ona już starczy, albo ona jest prywatnie. Koszmar" - dodaje. O tym, że nie warto...

 • Magdalena Steczkowska w "Twoja twarz brzmi znajomo": Wielki ból i zdarte kolana

  Magdalena Steczkowska, uczestniczka drugiej edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", po pierwszych nagraniach ma zdarte kolana i siniaki. Przyznaje, że trudno jej wcielić się w rolę i zaśpiewać inaczej, niż umie. Wokalistka nie zraża się jednak niepowodzeniami i z poświęceniem ćwiczy do kolejnych odcinków.

 • "Przyjaciółki": Producenci mają jej za złe, że schudła

  Joanna Liszowska wielokrotnie zapewniała, że dobrze czuje się ze swoją wagą, bez względu na to, ile by wynosiła. Ostatnio doszła jednak do wniosku, że chciałaby trochę schudnąć.

 • Nudne popisy w stylu Muchy

  Kolejny odcinek programu "jak Oni śpiewają", który przeniósł nas w szalone lata 70. XX wieku, nie dla wszystkich uczestników oznaczał dobrą zabawę.