• Informacje na temat:

  liszowska szczupła

Artykuły na temat: liszowska szczupła
 • Joanna Liszowska ma problemy przez nadwagę!

  Joanna Liszowska (35 l.) cierpi podczas nagrań do drugiej edycji "Twoja Twarzy Brzmi Znajomo". Wszystko z powodu swojej tuszy!

 • "Przyjaciółki": Joanna Liszowska - czy waga stanowi dla niej problem?

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek", od dawna już nie przejmuje się, gdy ktoś wytyka jej... nadwagę. - Odchudzanie jako cel, wokół którego kręci się całe życie, nie ma dla mnie sensu - mówi aktorka.

 • Czy Liszowska potrzebuje diety?

  Joanna Liszowska (29 l.) nigdy nie była specjalnie wychudzona. Tak grubej jeszcze jej jednak nie widzieliśmy... Podczas występów aktorki w "Tańcu z gwiazdami" wszyscy zachwycali się jej kobiecymi kształtami, pełnymi biodrami i apetycznymi fałdkami tłuszczu. Okazało się, że wtedy pani Joasia była wyjątkowo szczupła.

 • Liszowska poważnie przytyła

  Liszowska wystąpiła w halce, która niestety nie ukryła jej "powiększanego" nocami brzucha... Na scenie Stargardzkiego Centrum Kultury wystąpiła Joanna Liszowska ze swoim recitalem - pisze jedna(...) Joanna Liszowska chce pokazać jak bardzo jest seksowna w bardzo skąpych strojach? Możliwe. Ale czy jej się to udaje zadecydujcie sami... Poza tym jej brzuch, halka uwydatniała tą część ciała, która...

 • Intensywna dieta Liszowskiej

  Joasia Liszowska usiłuje w trybie natychmiastowym zrzucić nadprogramowe kilogramy, które, jak wiadomo, uparcie powracają do niej po każdej kuracji odchudzającej. Tym razem aktorka ma jednak silną motywację - chce wyglądać szczupło w sukni ślubnej.

 • Sesja w basenie? Czemu nie! Oni nie wstydzą się swoich ciał

  Joanna Liszowska, czyli Patrycja z "Przyjaciółek", nigdy nie wstydziła się swojego ciała i głośno walczyła o to, by kobiety w rozmiarze XL mogły czuć się swobodnie w świecie show-biznesu. - Od zawsze jestem krytykowana za wygląd. Oczywiście głównie za kilogramy. Jak powtarzają to bez przerwy, to powstaje taki szum, że się go w ogóle nie słyszy. Jak nie można dogodzić wszystkim, to trzeba dogodzić...

 • Joanna Liszowska ("Przyjaciółki", "Na dobre i na złe", "Kryminalni") od dawna już nie przejmuje się, gdy ktoś wytyka jej nadwagę. - Odchudzanie jako cel, wokół którego kręci się całe życie, nie ma dla mnie sensu - mówi aktorka.

Zdjęcia na temat: liszowska szczupła
Dyskusje na temat: liszowska szczupła
 • Re: Kat Denings – „Dwie spłukane dziewczyny”...

  kto pisał ten artykuł?! Gdzie ta piękna Kobieta ma nadwagę?! Jest szczupła. Nadwagę ma p. Liszowska

 • Re: Szalony wieczór panieński Patrycji

  Liszowska i jej przyjaciółki Grycanki razem lody jadły.

 • Re: "Przyjaciółki": Aktorka musi być... szczupła

  No cóż, są aktorki które robią karierę w rozmiarze trochę większym niż 0, więc niech nie gada, bo to jest już jej indywidualny problem... Poza tym teraz to ona nie ma 0. Po ciąży przytyła więcej niż Sokołowska czy Liszowska (proporcjonalnie do każdej z ich tusz). W Przyjaciółkach jest to widoczne.

 • Re: Joanna Liszowska - "Przyjaciółki": Znam...

  A kto powiedział że każda ma być szczupła jedna taka inna taka kwestia gustu mnie osobiście podobają się kobiety /nie wieszaki/.

 • Re: Joanna Liszowska - "Przyjaciółki": Znam...

  Zdjęcie nr 5 - Sara Ramirez. Ona ma nadwagę? Gdzie?? Ja ją chcę. Będę ubóstwiał jej każdy cm2 ciałka. Jest idealna?? A jak ktoś potrzebuje kościotrupa to nich idzie na cmentarz. Co z tego że będę miał kobietę co ma rozmiar 34 i że wszyscy będą mówić jaka szczupła. Jak nie będzie z niej żadnej innej przyjemności. Chude baby to także zmierzłe baby, które sobie myślą że wszyscy na nie lecą i nie

 • Re: Śpiew czy taniec? Aktorka jest...

  aktorki, jakies blade Cieleckie itp. Liszowska wygladała szczupło i subtelnie, ma taką aurę wokol siebie jak Marylin Monroe. Bardzo charyzmatyczna kobieta, emanująca seksem, ale i ciepłem kobiecym(...) ekranie wydają sie duzi, potęzni, a w realu - okazują się szczupli, subtelni i SZCZUPLI. Widzialam np. Szapołowską - to b. szczupła, eteryczna kobieta. Za to Cielecka i Foremniak - na ekranie Piękności