• Informacje na temat:

  liszowska zaskoczyła

Artykuły na temat: liszowska zaskoczyła
 • Joanna Liszowska zaskoczyła fanów zdjęciem córek! To małe kopie swojej mamy!

  Joanna Liszowska (39 l.) jest od 2009 roku szczęśliwą żoną, a potem w jej życiu pojawiły się dwie córeczki, ktore wywróciły jej świat do góry nogami. Aktorka bardzo chroni swoją prywatność, ale tym razem zdecydowała się pokazać urocze zdjęcie swoich pociech.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w szóstym odcinku?

  Już w sobotę, 25 października, widzowie Polsatu obejrzą kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy?

 • Joanna Liszowska w sylwestra zaskoczy. Czym?

  Joanna Liszowska (35 l.) po urodzeniu córki Stelli wraca do gry. Aktorka nie tylko planuje wrócić na stałe do Polski, ale i reaktywować swoją karierę wokalną.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

 • Joanna Liszowska poprowadzi nowy show!

  Występ Joanny Liszowskiej (35 l.) na imprezie sylwestrowej Polsatu był tylko wstępem do tego, co wydarzy się w 2014 roku. Celebrytka przygotowuje się nie tylko do nagrania płyty, ale i poprowadzenia nowego show.

 • Joanna Liszowska: Duża niespodzianka

  Chciała mieć brata i siostrę, ale rodzeństwa się nie doczekała. Za to jej córka na pewno nie będzie jedynaczką.

 • "Przyjaciółki": Michał ma już nową kochankę?

  Patrycja (Joanna Liszowska) poznaje nową śliczną recepcjonistkę Michała (Marcin Rogacewicz)- czy były narzeczony już znalazł pocieszenie?

 • To mój temperament!

  Poza aktorstwem jej pasją jest śpiew i taniec. Wielokrotnie oceniana, teraz jako sędzia ocenia taneczny talent innych. Joanna Liszowska zdradza, jaką jest jurorką i czy w programie ma swoich faworytów.

 • "Przyjaciółki": Finał 3. sezonu już 29 maja

  Przyjaciółki wreszcie szczęśliwe! Anka (Magdalena Stużyńska) w końcu rozwodzi się, Patrycja (Joanna Liszowska) chce adoptować dziecko, Zuza (Anita Sokołowska) będzie matką wariatką, a Inga wpadnie w ramiona Szymonowi (Filip Bobek). Wydawać by się mogło, że losy naszych bohaterek w końcu weszły na szczęśliwą drogę... Niestety życie przyjaciółek, tak jak nasze, miewa słodko-gorzki smak... Co...

 • Joanna Liszowska: Bądźmy sobą!

  Joanna Liszowska opowiada, jak rozpoznaje taneczny talent i co się, jej zdaniem, liczy na scenie.

Zdjęcia na temat: liszowska zaskoczyła
Wideo na temat: liszowska zaskoczyła
 • Zobacz zwiastun 5. sezonu "Przyjaciółek"!

  Któż by nie marzył o takich przyjaciółkach? Wzajemna przyjaźń Ingi, Patrycji, Zuzy i Anki pomoże im odnaleźć się w nowych i zawiłych sytuacjach, bo w ich przyjaźni drzemie niezwykła moc! W piątej odsłonie hitowego serialu emocji nie zabraknie. Miłość Patrycji (Joanna Liszowska) i Michała (Marcin Rogacewicz) czekają wielkie wyzwania. Patrycja straci swój salon. Oczywiście z pomocą przyjdą