• Informacje na temat:

  liszowska zdradzona

Artykuły na temat: liszowska zdradzona
 • Joanna Liszowska zdradziła imię drugiej córki

  ..."Przyjaciółki" Liszowska chce wrócić już w grudniu lub na początku 2014 roku. "Wcześniej powrotu do obowiązków nie planuję, bo teraz jestem zajęta najważniejszą osobą na świecie" - tłumaczy.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Marcin Przybylski przed finałem

  Ostatni odcinek rywalizacji między gwiazdami w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy już w najbliższą sobotę, 22 listopada, w Polsacie. Marcin Przybylski swoimi kreacjami zdobył serca telewidzów, czy również jurorzy będą mu przychylni?

 • Liszowska zdradzi narzeczonego?

  ..."Życie na gorąco" przypuszcza, że Joanna Liszowska i Bartek Świderski nie zakończą swojej znajomości na wspólnych zdjęciach do filmu...

 • Joanna Liszowska: Lubię poruszenie

  Joannę Liszowską możemy obecnie oglądać w programie "Tylko taniec. Got to dance", gdzie jako jurorka ocenia taneczne umiejętności oraz w roli temperamentnej Patrycji w serialu "Przyjaciółki". Aktorka zdradziła, co według niej jest najtrudniejsze w byciu jurorką i za co lubi graną przez siebie postać.

 • Liszowska zaręczona!

  ...rodziców Joanny. Mamy szczerą nadzieję, że z Olą Liszowska w końcu uporządkuje swoje burzliwe życie uczuciowe. *** Dwutygodnik o gwiazdach "Show" powstaje we współpracy z amerykańskim magazynem "In Touch...

 • Liszowska: Charyzma albo jest, albo nie

  - Wiem, jak to jest - mówi Joanna Liszowska o ocenianiu uczestników programu "Tylko taniec. Got to dance". - Jako aktorka poddaję się ocenie widzów. W pracy jurora najważniejsza jest dla mnie uczciwość. Stawiam na prawdę, emocje i ekspresję.

 • Liszowska rozczarowana narzeczonym

  Joasia Liszowska bardzo zawiodła się na Oli Serneke, który zrezygnował z nocy sylwestrowej w towarzystwie ukochanej na rzecz załatwiania interesów w Szwecji.

 • Liszowska: Wkrótce ślub!

  Joanna Liszowska wreszcie wychodzi za mąż! Oczywiście za Tadeusza Głażewskiego, biznesmena, z którym związana jest już od dłuższego czasu. Para planowała ślub już rok temu. Od tamtej pory uroczystość była kilkakrotnie przekładana.

 • Liszowska szaleńczo zakochana

  Powoli wychodzą na jaw szczegóły nowego związku Joasi Liszowskiej. Podobno to dla partnera zrezygnowała z udziału w "Gwiazdy tańczą na lodzie"! Co za poświęcenie...

 • Liszowska w serialu "Tylko miłość"

  Gwiazda i zwyciężczyni ostatniej edycji programu "jak Oni śpiewają" - Joanna Liszowska - dołączyła do ekipy serial u "Tylko miłość". Aktorka wcieli się w postać Pauliny, przyjaciółki Rafała Roznera (Bartek Świderski) ze studenckich czasów. Czy będzie kolejną alternatywą dla samotnego, szukającego miłości wdowca?

Zdjęcia na temat: liszowska zdradzona
Wideo na temat: liszowska zdradzona
 • Michał Piróg: Na imprezach zawsze dobrze tańczyło mi się z...

  Michał Piróg zdradził, że na imprezach najlepiej tańczy mu się z Joanną Liszowską. Lubi się bawić także z Justyną Steczkowską. Atutem pań jest m.in. to, że nie prowadzą w tańcu, tylko swobodnie dostosowują się do ruchów choreografa. Juror „You Can Dance” przyznał także, że na imprezach nigdy nie tańczy według jakiejś choreografii, tylko improwizuje. UWAGA! Ze względu na przepisy licencyjne materiał dostępny tylko na terytorium Polski. – Bardzo często, jak kobieta nie umie tańczyć, to się...