• Informacje na temat:

  litości

Artykuły na temat: litości
 • Tuż przed rozprawą Erin wdaje się w poważny konflikt z prokuratorem, który nie chce wyjawić, gdzie przebywa domniemany zabójca. Tymczasem Frank i Danny...

 • Denzel Washington nie ma litości

  Były agent w bardzo nietypowy sposób stara się odkupić złe czyny, dokonane na zlecenie CIA. Zaczyna zatem prywatną praktykę jako... spec od rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Uwaga, spotkanie z młodziutką prostytutką pchnie go w ręce rosyjskiej mafii. Film "Bez litości" wchodzi na ekrany polskich kin 26 października.

 • "Na Wspólnej": Naziści nie znają litości

  Naziści nie znają litości - czy zginą niewinni uchodźcy? Naziści przecinają ogrodzenie ośrodka dla uchodźców. Tomek - widząc, że w środku są rodziny z dziećmi - próbuje powstrzymać kolegów. Ale ci są niewzruszeni. Każą Nowakowi lać benzynę! Na koniec dowódca - Mateusz - wyciąga zapalniczkę... Czy zginą niewinni ludzie? Czy Ilona dożyje przeszczepu? Ilona bardzo źle znosi przygotowania do...

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • "Za marzenia": Bez pracy... i bez litości?

  Ona nie ma pracy, a on serca - zapraszamy na 6. odcinek "Za marzenia" i kolejne starcie Zosi z Anielakiem! Kto tym razem będzie górą?

 • Gwiazda "Gry o tron" bez litości dla Skandynawów

  1 maja na ekrany kin trafi "Saga Wikingów" - epicka opowieść o czasach, gdy skandynawscy wojownicy siali postrach w całej Europie. W obsadzie filmu, w roli bezwzględnego czarnego charakteru - Hjorra, zobaczymy nową twarz Hollywood - Eda Skreina, gwiazdę hitowej "Gry o tron", a także zbliżającej się superprodukcji Marvela "Deadpool" i kolejnej odsłony cyklu "Transporter", gdzie zastępuje dotychczasową ikonę serii - Jasona Stathama!

 • W kultowym programie "Jeden z dziesięciu" po stronie organizatorów rzadko zdarzają się wpadki. Jednak do jednej z tych nielicznych doszło ostatnio. Mimo że uczestnik poprawnie odpowiedział na pytanie, jego odpowiedź nie została zaliczona...

 • Porwany pisarz, aresztowany bankier, bezlitosny agent

  Dramat "Witamy w Nowym Jorku", western "Pewnego razu na dzikim wschodzie", thriller "Bez litości", komedia "Spódnice w górę!", stylizowane na dokument "Porwanie Michela Houellebecqa" oraz nowa, kinowa wersja "Pszczółki Mai" to najgłośniejsze premiery filmowe tego tygodnia.

 • Rio 2016: Tomasz Zieliński przyłapany na dopingu! Internauci nie mają litości!

  Wiele wskazuje na to, że Tomasz Zieliński (25 l.) pożegna się z igrzyskami olimpijskimi w Rio jeszcze zanim jego przygoda z zawodami się rozpoczęła. Polski sztangista został przyłapany na stosowaniu dopingu. Sprawę w humorystyczny sposób komentują internauci.

 • Zmarł George Dickerson, znany między innymi z roli policjanta Johna Williamsa w filmie Davida Lyncha "Blue Velvet". Amerykański aktor miał 81 lat.

Zdjęcia na temat: litości
Wideo na temat: litości
 • "Pierwsza miłość": "Jesteś z nią z litości?"

  W Wadlewie trwają ostatnie przygotowania do uroczystego otwarcia klubokawiarni. Tymczasem Malwina bojąc się, że świetlica stanie się dla jej sklepu konkurencją, robi wszystko, aby zniechęcić do niej mieszkańców… Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • Marta i mała stabilizacja

  Marta, grana przez Joannę Jabłczyńską, to kolejna młoda bohaterka, która w swoim życiu przeszła kilka dramatów. Śmierć matki, gwałt, rozwód, choroba alkoholowa... A wszystko to w niespełna 30 lat! Czy scenarzyści będą mieli trochę litości i pozwolą Joasi choć na chwilę odetchnąć?

 • „M jak miłość”: Artur i Maria wrócą do siebie?

  W 1159. odcinku „M jak miłość”: Maria zaproponuje Arturowi, by znów razem zamieszkali… do czasu, gdy Rogowski odzyska zdrowie. Były mąż jej pomysł jednak odrzuci. I wyzna cicho: - Nie zniosę litości, Marysiu... Zamieszkam z tobą tylko wtedy, jeśli mi wybaczysz… I jeśli pozwolisz mi do siebie wrócić. Co Rogowska odpowie?